petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

daldarı hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Osman ÖZTÜRK tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    merhabalar dün kuşlarıma daldarı aldım yemlikleride çıkardım şimdi bakıyorum ispinozlarda muhabbetlerdee hiç yememiş bunun bi nedeni varmıdır

2. İsmail BAL

ilk defa görüyorlarsa yemezle bi kaç gün beklemek lazım bi yemeye başladılar mı dal darı yetiştiremezsiniz özellikle de ispinozlara. bende zebra ispinozu var dal darıyı takıyorum ertesi gün boş olarak iade ediyorlar.

3. Fatih ÇETİNER

dala darıya hemen hemen muhabbetlerin hepsi bayılır...benimkiler yemek için kavga bile ediyorlar..sen kafese at gerisine karışma..

4. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    normal yemlerini geri takmalımıyım sizce

5. İsmail BAL

tabiki de hemen takın yemliklerini. dal darıyı ek bir gıda olarak düşünün ve bence daldarının en büyük esprisi asılı olduğu için oynayarak yemeleri.

6. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    valla yemliği taktığım gibi saldırdılar hemen ama bu kadar açıkıpta daldarıya ilgi duymamalarıda ilginç

7. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kuşlar bir şeyi yemiyorsa yemezler aç kalsada yemez ölür daldarı verirkne yemleri çıkarmayın onu ek gıda olarak oyun olarak veriyorsunuz ödül gibi düşünün

Sayfayı Paylaş