Karadeniz Pet

Damat aldık hadi hayırlısı :) sorulara yardimci olursaniz sevinirim

zeynprdem

Yeni Üye
7 aylık lutino kuşuma eş aldım yanına koyunca küçük göründü gözüme ya biz iyi bakmışız yada bu cinsinden böyle :) Kuşçu yaşıt olduklarını söyledi suan sakin oturuyolar :)
Kuş mamasi almami önerdi icine de kızgınlastirici yem ile yumurta haşlayıp rendelememi söyledi doğru mudur bunları yapmamız bilgilendirme için şimdiden teşekkür ederim :)

maşallah ikisi de çok tatlı. resim biraz uzak ama erkek olan küçük gibi geldi bana 3-4 aylık gibi.

Yeni aldiginiz daha cok kucuk yavru..Bence yanina o kus olmamis ..hem yas hem boyut olarak uygun degil.

Aldığınız erkek küçük daha, foto uzak ama yine de
küçük yasi ufak. 2-3 ay gibi duruyor.
Maşallah, gule gule besleyin.

Yeni aldiginiz daha cok kucuk yavru..Bence yanina o kus olmamis ..hem yas hem boyut olarak uygun degil.

Katılıyorum. Pet Shoplardaki kuşçulara pek güven olmuyor. Bence de bu kuş çok küçük gibi. Lutino kuşunuz gerçekten çok güzelmiş Maşallah :).

Ustalar iyi bilir ama erkwk banada 3-4 aylik gibi geldi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:41 --

Buda yakından fotoğrafı. Ya üzüldüm şimdi ama bunun kadar olan iki çift vardı yavru veren

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:41 --

Buda yakından fotoğrafı. Ya üzüldüm şimdi ama bunun kadar olan iki çift vardı yavru veren

Mama almayın. Yumurta maması evde yapın yeterli. Erkek 3 aylık civarı. Sizin dişi en az 8 aylık var. 1 yaş erkekle değiştirin.

7 aylık lutino kuşuma eş aldım yanına koyunca küçük göründü gözüme ya biz iyi bakmışız yada bu cinsinden böyle :) Kuşçu yaşıt olduklarını söyledi suan sakin oturuyolar :)
Kuş mamasi almami önerdi icine de kızgınlastirici yem ile yumurta haşlayıp rendelememi söyledi doğru mudur bunları yapmamız bilgilendirme için şimdiden teşekkür ederim :)
Erkek daha ufak. Kafa cizgilerinden anlasiliyor zaten. Bence siz pet shop a inanmayin. Ceresi mavi ye donmus daha iri bir erkek alin bence.

Bu arada lutino da lutino degil gozler siyah

evet erkek kuşunuz daha yavru ceresi lacivert olan kızışmış bir erkek alın gözlerinde beyaz irisi falan olmalı

Merkez buraya iki saat değiştirmem zor :( şuan kızgınlastirici vermem uygun değil o zaman

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:15 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

Kızgınlastirici kullanmam uygun olmaz değil mi

Zeynep sen bu yavruyu yarın al götür, burun deliklerini kenarları mavi lacivert arası olan ve hareketleri canlı olan biraz daha irice bir kuş al.

Abi en kisa zamanda gitmeye calisacam :( yavru istersin yetişkin diye verirler yetişkin dersin yavru hiç mi doğru insan yok :(

Geri