Karadeniz Pet

Damızlık Çift Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ergün İnanır

Yeni Üye
Merhabalar,

Gebze'de oturmaktayım. Yakın olan bölgelere gelip kuşları alabilirim.

2 çift lutino,
2 çift albino,
2 çift gökkuşağı (rainbow)
2 çift tepeli ya da japones
1 çift show jumbo

Tepeli ya da japones kuşlar albino, lutino, rainbow olabilir.

almak isterim.

Son düzenleme:
Merhabalar,

Gebze'de oturmaktayım. Yakın olan bölgelere gelip kuşları alabilirim. 05373283045 telefon numarasına satılık olan 1 yaş civarı damızlık kuşlarınızın fotoğraflarını yollayabilirsiniz.

2 çift lutino,
2 çift albino,
2 çift gökkuşağı (rainbow)
2 çift tepeli ya da japones
1 çift show jumbo

Tepeli ya da japones kuşlar albino, lutino, rainbow olabilir.

almak isterim.
Forum dışında İzmit'te Arif kardeşim var. Kuşları da adamlığı da çok düzgündür. Eğer düşünürsen mesaj yaz, numarasını yollayayım sana.

Merhaba devamlı yavrularını aldığım çiftlerim var, düşünürsen 0536 939 57 00 - Yunus Yer: İstanbul / Maltepe

Merhaba devamlı yavrularını aldığım çiftlerim var, düşünürsen 0536 939 57 00 - Yunus Yer: İstanbul / Maltepe

Merhaba Yunus Bey,

Yavrusu aldığınız kuşların reng ve ırkı nedir acaba ?

İyi Günler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:46 -->-> Daha önceki mesaj 11:45 --

Forum dışında İzmit'te Arif kardeşim var. Kuşları da adamlığı da çok düzgündür. Eğer düşünürsen mesaj yaz, numarasını yollayayım sana.

Merhaba Gökhan Bey,

belirtmiş olduğum kuşlardansa tabi ki görüşmek isterim arkadaşınızla.

İyi Günler.

Merhaba bende 4 çift var, çiftler mavi - turkuaz, beyaz - mavi, yeşil - gri, turkuaz - sarı renklar yavrularıda anne babalarının renklerini alıyorlar. 2 Çiftim Çek, 2 Çiftim Babalar İngiliz anneler çek. 0536 939 57 00 - Yunus Whatsaap kullanıyorsanız, fotoğraflarını gönderebilirim.

Merhaba Yunus Bey,

Yavrusu aldığınız kuşların reng ve ırkı nedir acaba ?

İyi Günler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:46 -->-> Daha önceki mesaj 11:45 --

Merhaba Gökhan Bey,

belirtmiş olduğum kuşlardansa tabi ki görüşmek isterim arkadaşınızla.

İyi Günler.
Özelden yazıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri