petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Damızlık Dişi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Serhat Ozdursun tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Serhat Ozdursun
    Gizli

Arkadaşlar Merhaba, Dişi kuşumu ishal nedeni ile kaybettim eşi kendini çok boşlukta hissetmeden yanına eş almak istiyorum. İstanbul Anadolu yakasındayım 1 - 1,5 yaşlarında satılış yerli muhabbet kuşu olan var mı ?

2. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    aradığınızı bulmanız dileği ile

3. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    +++++++++++++++++

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Cihan ustamız Pendik' te oturuyor. Sanırım ondan bulabilirsiniz. Açıkçası ben de benim dişiyi satmayı düşünüyorum ama bilemiyorum ..

5. Umutcan AĞLAR
    Gizli

Pendikte oturuyorum

6. Serhat Ozdursun
    Gizli

Merhaba,
    ozaman baya yakınız bende Tuzlada oturuyorum :) bana sağlıklı ve bir yaşını almış veya almak üzere oran yerli bir muhabbet kuşu lazım. normalde zebra ispinozu bakıyorum sadece hobi olarak ama onlardan yavru alabildim çok heycanlı ve güzel olduğu için muhabbetlerimden de almak istiyorum. Erkek kuşum tam eş tutmuştu ama eşi sindirim sistemi ile ilgili bir rahatsızlık nedeni ile pazar günü aramızdan ayrıldı :( şimdi kafeste bir erkek daha var kuşum resmen onu beslemeye çalışıyor dişi olmayınca erkeklere sarmaya başladı tehlikeli :rolleyes: bu yüzden bir dişi kuş almak istiyorum petshop yerine daha sağlıklı koşularda büyümüş bir kuş istediğim için forma üye oldum yardımcı olursanız sevinirim face yerine mail le irtibata geçsek daha iyi olur sanırım serhat.ozdursun@gmail.com sizden haber bekliyorum öncelikle fiyat konusunda konuşalım bence maddi olarak çok yukarı bir fiyata çıkamam çünkü haber bekliyorum

7. Umutcan AĞLAR
    Gizli

serhat bey facebooktan bana ulasın sıze yardımcı olacagım

8. Serhat Ozdursun
    Gizli

oke ekledim.

9. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Aradığınızı en kısa zamanda bulmanızı dilerim.

10. Serhat Ozdursun
    Gizli

Arkadaşlar Hepinize teşekkürler, kuşumu dün Cihan Beyden aldım eş seçmesi için yada daha doğrusu dişilerden birinin benim oğlanı seçmesi için baya bekledik ama çok ayran yürekliymiş uğraştırdı :)) Cihan Beye tekrar tekrar teşekkürlerimi iletmek istiyorum. İlk defa bir üretim hane görmüş oldum ve çok başarılı buldum. :))

11. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Adınıza sevindim ustam hayırlısı olsun :)

12. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    25
    Teşekkürler Serhat bey sizinle tanışdığıma memnun oldum kuşunuz benim salma kafesi tamamen sahiplendi burası benim dedi koğuşun ağasını oynadı valla belkide okadar kuşu görünce şaşırmış olabilir ama almış olduğunuz dişi kuş gerçekten maşallahı var inşallah anlaşırlar tüylerince yavrularınızın olması dileğiyle inşallah aldığınız dişi bakıcı anne babanın yavrularından :)

13. Serhat Ozdursun
    Gizli

Değişik bir huyu sanırım benim evdeki kafese geldiğinde de aynını yapmıştı direk hakimiyeti eline almayı seviyor sanırım lider ruhu var :) azcık da deli tünekte kanat çırparak sağa sola koşuşturması var zaten petshopta hiç niyetim yokken o hakaretini görüp almıştım inşallah dediğiniz gibi güzel yavruları olur bir kaç tanesi ona benzese yeter zaten :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu eşinden ayrılırsa ne olur