Karadeniz Pet

Damızlık Dişi

• Konbuyu başlatan Serhat Ozdursun
  • Başlangıç tarihi
S

Serhat Ozdursun

Guest
Arkadaşlar Merhaba, Dişi kuşumu ishal nedeni ile kaybettim eşi kendini çok boşlukta hissetmeden yanına eş almak istiyorum. İstanbul Anadolu yakasındayım 1 - 1,5 yaşlarında satılış yerli muhabbet kuşu olan var mı ?

aradığınızı bulmanız dileği ile

Cihan ustamız Pendik' te oturuyor. Sanırım ondan bulabilirsiniz. Açıkçası ben de benim dişiyi satmayı düşünüyorum ama bilemiyorum ..

Pendikte oturuyorum
Merhaba,
ozaman baya yakınız bende Tuzlada oturuyorum :) bana sağlıklı ve bir yaşını almış veya almak üzere oran yerli bir muhabbet kuşu lazım. normalde zebra ispinozu bakıyorum sadece hobi olarak ama onlardan yavru alabildim çok heycanlı ve güzel olduğu için muhabbetlerimden de almak istiyorum. Erkek kuşum tam eş tutmuştu ama eşi sindirim sistemi ile ilgili bir rahatsızlık nedeni ile pazar günü aramızdan ayrıldı :( şimdi kafeste bir erkek daha var kuşum resmen onu beslemeye çalışıyor dişi olmayınca erkeklere sarmaya başladı tehlikeli :rolleyes: bu yüzden bir dişi kuş almak istiyorum petshop yerine daha sağlıklı koşularda büyümüş bir kuş istediğim için forma üye oldum yardımcı olursanız sevinirim face yerine mail le irtibata geçsek daha iyi olur sanırım serhat.ozdursun@gmail.com sizden haber bekliyorum öncelikle fiyat konusunda konuşalım bence maddi olarak çok yukarı bir fiyata çıkamam çünkü haber bekliyorum

serhat bey facebooktan bana ulasın sıze yardımcı olacagım

Aradığınızı en kısa zamanda bulmanızı dilerim.

Arkadaşlar Hepinize teşekkürler, kuşumu dün Cihan Beyden aldım eş seçmesi için yada daha doğrusu dişilerden birinin benim oğlanı seçmesi için baya bekledik ama çok ayran yürekliymiş uğraştırdı :)) Cihan Beye tekrar tekrar teşekkürlerimi iletmek istiyorum. İlk defa bir üretim hane görmüş oldum ve çok başarılı buldum. :))

Adınıza sevindim ustam hayırlısı olsun :)

Arkadaşlar Hepinize teşekkürler, kuşumu dün Cihan Beyden aldım eş seçmesi için yada daha doğrusu dişilerden birinin benim oğlanı seçmesi için baya bekledik ama çok ayran yürekliymiş uğraştırdı :)) Cihan Beye tekrar tekrar teşekkürlerimi iletmek istiyorum. İlk defa bir üretim hane görmüş oldum ve çok başarılı buldum. :))

Teşekkürler Serhat bey sizinle tanışdığıma memnun oldum kuşunuz benim salma kafesi tamamen sahiplendi burası benim dedi koğuşun ağasını oynadı valla belkide okadar kuşu görünce şaşırmış olabilir ama almış olduğunuz dişi kuş gerçekten maşallahı var inşallah anlaşırlar tüylerince yavrularınızın olması dileğiyle inşallah aldığınız dişi bakıcı anne babanın yavrularından :)

Teşekkürler Serhat bey sizinle tanışdığıma memnun oldum kuşunuz benim salma kafesi tamamen sahiplendi burası benim dedi koğuşun ağasını oynadı valla belkide okadar kuşu görünce şaşırmış olabilir ama almış olduğunuz dişi kuş gerçekten maşallahı var inşallah anlaşırlar tüylerince yavrularınızın olması dileğiyle inşallah aldığınız dişi bakıcı anne babanın yavrularından :)
Değişik bir huyu sanırım benim evdeki kafese geldiğinde de aynını yapmıştı direk hakimiyeti eline almayı seviyor sanırım lider ruhu var :) azcık da deli tünekte kanat çırparak sağa sola koşuşturması var zaten petshopta hiç niyetim yokken o hakaretini görüp almıştım inşallah dediğiniz gibi güzel yavruları olur bir kaç tanesi ona benzese yeter zaten :)