petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Damızlık Ele Alışık Jumbo Kırığı

Konusu 'Süresi Dolmuş İlanlar' forumundadır ve Kahraman KÖROĞLU tarafından 17 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    Merhaba Arkadaşlar;
    Damızlık fazlalığı olan kuşlarım dan erkek fazlalığım olduğu için bir kaç sahiplendirme yaptım. Buda yavruluğundan beri özenle yetiştirdiğim; ele , avuca, omuza her türlü sevgiye alışık jumbo kırığı oğlumuz :) kendisine layik gelinimiz kalmadığından yeni sahibinde yuvasını kurar inş. Şuan 7.5 aylık tam eşe atılma zamanında kuşumuz. ele alışık dişisi olan arkadaşların kesinlikle kaçırmamasını tavsiye ederim.
    İstanbul - Maslak, 0538 581 96 82 (whatsapp-sms-arayarak ulaşabilirsiniz)

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Maşallah.Hayırlı sahiplendirmeler.

3. Kahraman KÖROĞLU

Yönetici

Beğenileri:
    755
    Teşekkürler Uğur bey . Sağolun

4. Erdal Arıcan

Erdal Arıcan Active Member

Beğenileri:
    48
    Hayırlı sahiplendirmeler kahraman bey nezamandır aklımda olan ve jumbo kırığı aramakta olduğum hayvan aslında,ama 1 çiftim olduğundan alamıyorum işte maşallah,merak ettiğim jumbo kırığı kuşun gözleri daha yumuk yumuk olmazmı kısık gibi,geçenlerde biryerde görmüştüm hepsi aynıydı yada jumbo kırığı değildi çokta anlamıyorum beslemediğimden dolayı,ama iriydi boyu jumbo kırığı olduğunu söyledi arkadaş.

5. Kahraman KÖROĞLU

Yönetici

Beğenileri:
    755
    Sağolun. Çekik gözler her kuş cinsinde denk gelebilir ayrı bir özellik değildir. Jumbo Kırığı kuşlar en çok; Boy ve gövde yapısından ve kafa yapısından belli olur,biraz daha yuvarlak olur son resimde gözüktüğü gibi

Erdal Arıcan bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş