petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Damızlık Muhabbet Kuşu Arıyorum

Konusu 'Damızlık Muhabbet Kuşu Arayanlar' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 29 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    "Damızlık Muhabbet Kuşu Arıyorum" diyorsanız eğer doğru yerdesiniz :)

Bu linke ( http://www.muhabbetkusu.com.tr/forum/damizlik-muhabbet-kusu-arayanlar/ ) tıklayarak YENİ KONU butonuna basarak konu açabilir ve damızlık muhabbet kuşu arayışınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. En kısa süre içerisinde forum içerisinde elinde yavru muhabbet kuşu olan üyelerimiz sizlerle irtibata geçerek yardımcı olacaklardır.

Saygılarımızla..

2. Ufuk CELİLOĞLU

Ufuk CELİLOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    tepeli yada normal damızlık muhabbet kusu

satılık damızlık tepelı veya normal muhabbet kusu arıyorum bılgınıze asagıda maıle donus yapabılırsınız.tercıhen ıstanbul halkalı-k.çekmece-bakırkoy-şirinevler cıvarları

ufuk_celiloglu@yahoo.com

3. gkhn305

gkhn305 Guest

s.a usta elimde 1 adet show jumbo bilezikli erkek gözler kapalı orjinal 2011 kuşu kızgın bi erkek
    ve
    1çift terli muhabbetim var eşler çiftleşiyolar sürekli yumurtlucaklar 3 ünü 200 e veriyorum istanbul kagthanede oturuyorum istiyosan numaram 0531 252 26 50

4. yaui8022

yaui8022 Guest

3/4 inch

4.6.1.2 Stripes as specified in Clauses 4.6.1 4,UL 1973, UL 1479 PDF, UL1439 Download.6,UL 1439 PDF.2 and 4.6.3 shall be of even or varying width and shall occupy a total of 5 ?70 percent of the calculated circumference of the outer surface of the finished insulated conductor with no individual width less than 5 percent of that same circumference. The width shall be measured perpendicular to each stripe. Where broken stripes are appropriate they shall consist of a series of identical marks and spaces the length of each mark shall be at least 3 mm (1/8 inch) and the linear spacing between marks shall not be greater than 19 mm (3/4 inch)..
    ????????

æç¤ºä¿¡æ¯ - 邓肯国际学院BBS - Powered by Discuz!

jacs92l9

5. Rüzgar KOÇ

damızlık erkek kuş arıyorum

6. Oğuzhan Çelik

Erkek damızlık muhabbet arıyorum izmirviçi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş