Karadeniz Pet

Damızlık olabilecek ıngiliz yada iri kırık arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali cahid

Yeni Üye
Damızlık olabilecek ıngiliz veya kırık iri erkek ve dişi 2 -3 aylık kuş arıyorum.Ankara da elden alabilirim tavsiye edeceğiniz forum üyesi yetiştirici var mı arkadaşlar.

[MENTION=7006]Nevzat Samet BAYKAL[/MENTION] ilana bir baksin.
Kendi uretimi güzel kuşları var elinde.

İnş aradığını bulursun...

Teşekkür ederim [MENTION=12592]Bünyamin Altay[/MENTION].

Elimde İngilizler kadar olmasa bile iri bir dişi var. Kızışmış durumda. Ama iri erkek yok elimde. Bir de kuş 2-3 aydan daha büyük. Düşünürseniz resimlerini yollayabilirim. Ayrıca boyutça gene iri ama dediğim dişiden daha ufak, hem de yaşça da daha ufak 2 dişi var. Düşünürseniz resim ve/veya videolarını yollarım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:21 -->-> Daha önceki mesaj 17:18 --

Bir de forumda [MENTION=15726]TARIK BAKICI[/MENTION] 'nın İngiliz çifti ilanı var.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/damizlik-jumbo-muhabbet-kusu-satanlar/ingiliz-cift-46689.html

Teşekkür ederim [MENTION=12592]Bünyamin Altay[/MENTION].

Elimde İngilizler kadar olmasa bile iri bir dişi var. Kızışmış durumda. Ama iri erkek yok elimde. Bir de kuş 2-3 aydan daha büyük. Düşünürseniz resimlerini yollayabilirim. Ayrıca boyutça gene iri ama dediğim dişiden daha ufak, hem de yaşça da daha ufak 2 dişi var. Düşünürseniz resim ve/veya videolarını yollarım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:21 -->-> Daha önceki mesaj 17:18 --

Bir de forumda [MENTION=15726]TARIK BAKICI[/MENTION] 'nın İngiliz çifti ilanı var.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/damizlik-jumbo-muhabbet-kusu-satanlar/ingiliz-cift-46689.html

Nevzat Bey ıngiliz kırığı mı resimlerini yollar mısın bir de fiyat yazar mısın. Kuş tam olarak kaç aylık benim Çek erkek ile eşleşmede problem olur mu? Şimdiden teşekkürler ben Ankaradayim kızılay da iş yerim keçiören de oturuyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

Nevzat Bey ıngiliz kırığı mı resimlerini yollar mısın bir de fiyat yazar mısın. Kuş tam olarak kaç aylık benim Çek erkek ile eşleşmede problem olur mu? Şimdiden teşekkürler ben Ankaradayim kızılay da iş yerim keçiören de oturuyorum.

mail de olabilir.
turana33@gmail.com

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

mail de olabilir.
turana33@gmail.com

Merhaba;
Aslında İngiliz, show kırığı diye birşey yok. Türünün karakteristiklerini yansıtıyorsa o türdür. Çünkü İngiliz, show vs. dediğimiz kuşlar da en başta yerli diye tabir edilen muhabbet kuşlarından çıkmıştır. Show veya İngilizlerden de haliyle doğru eşlemeler yapılmazsa düşük nitelikli yavrular çıkabilir. Bendeki kuş yerli diye tabir edilen normal muhabbet kuşlarından biraz daha iri. Bendeki bazı dişiler anne ve babalarından ve erkek kardeşlerinden çok daha iri oluyor. Elinizdeki erkek kuşu eş olarak kabul ederse yavru alabilirsiniz. Bendeki kuş 9-10 aylıktır en azından. Fiyatı da 40 TL. Resimlerinden biri de bu. Beğenirseniz detayları konuşuruz. Teşekkürler.

http://i.hizliresim.com/a3Q0dO.jpg

506 394 90 53 dan ulasirsan yardımcı olurum hocam bütçeyi zorlamayacak tarzda ciftlerim var

İstanbulda olsaydın yardımcı olurdum, inşallah aradığını tez zaman da bulursun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...