petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Damızlık olabilecek ıngiliz yada iri kırık arıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ali cahid tarafından 1 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ali cahid

ali cahid Member

Beğenileri:
    0
    Damızlık olabilecek ıngiliz veya kırık iri erkek ve dişi 2 -3 aylık kuş arıyorum.Ankara da elden alabilirim tavsiye edeceğiniz forum üyesi yetiştirici var mı arkadaşlar.

2. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    [MENTION=7006]Nevzat Samet BAYKAL[/MENTION] ilana bir baksin.
    Kendi uretimi güzel kuşları var elinde.

3. ali cahid

ali cahid Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler Bünyamin Bey.

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    749
    İnş aradığını bulursun...

5. Nevzat Samet BAYKAL

Nevzat Samet BAYKAL Active Member
    Yönetici

Beğenileri:
    77
    Teşekkür ederim [MENTION=12592]Bünyamin Altay[/MENTION].

Elimde İngilizler kadar olmasa bile iri bir dişi var. Kızışmış durumda. Ama iri erkek yok elimde. Bir de kuş 2-3 aydan daha büyük. Düşünürseniz resimlerini yollayabilirim. Ayrıca boyutça gene iri ama dediğim dişiden daha ufak, hem de yaşça da daha ufak 2 dişi var. Düşünürseniz resim ve/veya videolarını yollarım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:21 -->-> Daha önceki mesaj 17:18 --

Bir de forumda [MENTION=15726]TARIK BAKICI[/MENTION] 'nın İngiliz çifti ilanı var.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/damizlik-jumbo-muhabbet-kusu-satanlar/ingiliz-cift-46689.html

6. ali cahid

ali cahid Member

Beğenileri:
    0
    Nevzat Bey ıngiliz kırığı mı resimlerini yollar mısın bir de fiyat yazar mısın. Kuş tam olarak kaç aylık benim Çek erkek ile eşleşmede problem olur mu? Şimdiden teşekkürler ben Ankaradayim kızılay da iş yerim keçiören de oturuyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

mail de olabilir.
    turana33@gmail.com

7. Nevzat Samet BAYKAL

Nevzat Samet BAYKAL Active Member
    Yönetici

Beğenileri:
    77
    Merhaba;
    Aslında İngiliz, show kırığı diye birşey yok. Türünün karakteristiklerini yansıtıyorsa o türdür. Çünkü İngiliz, show vs. dediğimiz kuşlar da en başta yerli diye tabir edilen muhabbet kuşlarından çıkmıştır. Show veya İngilizlerden de haliyle doğru eşlemeler yapılmazsa düşük nitelikli yavrular çıkabilir. Bendeki kuş yerli diye tabir edilen normal muhabbet kuşlarından biraz daha iri. Bendeki bazı dişiler anne ve babalarından ve erkek kardeşlerinden çok daha iri oluyor. Elinizdeki erkek kuşu eş olarak kabul ederse yavru alabilirsiniz. Bendeki kuş 9-10 aylıktır en azından. Fiyatı da 40 TL. Resimlerinden biri de bu. Beğenirseniz detayları konuşuruz. Teşekkürler.

http://i.hizliresim.com/a3Q0dO.jpg

8. ertu06

ertu06 New Member

Beğenileri:
    0
    506 394 90 53 dan ulasirsan yardımcı olurum hocam bütçeyi zorlamayacak tarzda ciftlerim var

9. Yunus Köprübaşı

Beğenileri:
    8
    İstanbulda olsaydın yardımcı olurdum, inşallah aradığını tez zaman da bulursun.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş