Karadeniz Pet

Damızlık uygun takımlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

levent b

Meraklı Üye
01 - Irkı:hollanda-çek

02 - Cinsiyeti: erkek-dişi

03 - Yaşı:2

04- Sağlık Durumu:maşallah

05- Bilezik No:yok

06 - Fiyatı: 2 takım fiyatı 250

07 - Geçerlilik Tarihi:yumurtlayana kadar

08 - Satılan / Alınacak Şehir:bolu-ankaradan sahiplendirilecek

09 - Gönderilebilecek Mesafe: yakın iller

10 - İrtibat Telefonu:05053604560(whatsapp aktif)

11 - Mail Adresi:

12 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi:

13 - Açıklamalar:
Merhaba show jumbo takım aldığım için evde hobi amaçlı beslediğim kızgın damızlık kuşları sahiplendirmek istiyorum. isteyene whatsapp dan detaylı fotoları atabilrim, ayrıca üretim kafesi + folluklu yuvalık la isteyen olursa kafesle birlikte de verebilirim.herkese hayırlı üretimler, keyifli hobiler.

Son düzenleme:
Merhaba, yeşil erkek ile parçalı beyazin ilk kuluçkalarinda 4 yavru alındı . Salma kafese koymuştum dinlendirmek için bu arada salmada beyaz ile mavi erkek yakınlaştı eşe ikisini attim .

Maşallahta. Yanlışım varsa düzeltin belki foto yanıltabilir ama 1. takımda her iki kuşta erkek gibi geldi bana ? Bulanıklıktanmıdır bilmiyorum ama beyazın çeresinden terettüt ettim.

Maşallahta. Yanlışım varsa düzeltin belki foto yanıltabilir ama 1. takımda her iki kuşta erkek gibi geldi bana ? Bulanıklıktanmıdır bilmiyorum ama beyazın çeresinden terettüt ettim.
Değil hocam kizginligin zirvesinde beyaz kuş. En koyusundan kahverengi ceresi .

Alana da satana da hayırlı olsun inşaallah

Maşallah.Hayırlı alışverişler. Şablona uygun ilan açarsanız daha uyun olur.

Merhaba arkadaşlar. Kuslarimi istemeyerek de olsa sahiplendirdim. Ev de kuş sayısı artınca bir de yavrulu show jumbo takım alınca zorunlu hale geldi. İsterdim ki forumda bir forumdasimiza gitsin kısmet değilmiş. Herkese iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri