petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Damizlik

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ahmed Demir tarafından 4 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Disi lutino erkek lutino albino rainbow yada guzel renkte cift ariyorum kirsehir merkezdeyim

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Aradığınızı en kısa zamanda bulmanız dileğiyle.

3. Ahmed Demir

Beğenileri:
    207
    Uzun suredir arayistayim malesef kirsehir de bulamadim uretici yok denecek kadar az olanlarda kumeslerini ekailtmek istemiyor bi cogunun petshopu var ordaki kuslarda uretim icin elverisli deiller verim alamadiklari kuslari satiyorlar yada hasta kuslari ankaradan bi cift aldim lakin lutino disi merakim var bi tek onu bulamadim :(

4. muhabbetçi

Beğenileri:
    4
    Aradığınızı en kısa zamanda bulmanız dileğiyle. bulamazsan atla arabaya ankara 2 saaat al istediğin kuşu dön geri

5. Ahmed Demir

Beğenileri:
    207
    Ankara 3.30 saat ve ankaraya hic gitmedim bilmedigim icin gitmek istemiyorum show jumbolari forumdan sahiplenmistim iyi oldu . Bugun tekrar petshoplara gittim albino erkek vardi bi tane hafif tuyunun aldindan deri rengi gorunuyordu lakin gayet saglikli hareketli gorunuyordu tuyde olabilirmi acaba 75 lira fiyati iriligi guzel almak istedim lakin hasta midir diye dusindugum icin almadim lutino disi israrim var erkek belki albino olabilir 75 lira pahalimi acaba...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş