Karadeniz Pet

damzılık vasıflı şhow

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serhat usta

Meraklı Üye
satış iptal...

Son düzenleme:
Maşallah kuşların Zımba gibi hayırlı satışlar serhat abi

Hayırlı satışlar olsun

fiyat düştü 400 ve son alan kesinlikle pişman olmaz ilk kuluçka yavrulardan parasını çıkarır..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:08 -->-> Daha önceki mesaj 09:47 --

fiyat son kez düştü son...300tl

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:42 -->-> Daha önceki mesaj 12:08 --

güncelll...

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar bi düzeltme yapmak istedim erkeğiniz Show Jumbo değil bilginiz olsun .

Hayırlı satışlar bi düzeltme yapmak istedim erkeğiniz Show Jumbo değil bilginiz olsun .
daha yaşca küçük ilk tüyü şu an atıyor 8-9 aylık erkek dişi biraz büyük ondan 1 yaşında aradaki fark ondan kaynaklanıyor yoksa show 2 ikiside sıkıntısız sağlıklı kuşlar şu ana kadar baya kuş sahiplendirdim forumdan herkez duacı sorun yok ...ayrıca 2 side üst vasıflıdır...uygun verme sebebim 1-2 güne show yavrular yeme düşecek onarı ilana verecem yer yok..

çifti 300tl kaçmaz fırsat

Son düzenleme:
Hocam bizde dün başlamadık bu işe 8-9 aylık Show Jumbo görmediniz sanırım hiç . Vasıf olanaksa çok üst seviye değil kuşlarınız . Amaç kuşlarınızı kötülemek değil sizi bilgilendirmek sadece .

Hala a kuşunuzun Show olduğunu idda ediyorsanız bir kaç resim paylaşabilirim kendi yavrularımdan ;)

Son düzenleme:
Hocam bizde dün başlamadık bu işe 8-9 aylık Show Jumbo görmediniz sanırım hiç . Vasıf olanaksa çok üst seviye değil kuşlarınız . Amaç kuşlarınızı kötülemek değil sizi bilgilendirmek sadece .

Hala a kuşunuzun Show olduğunu idda ediyorsanız bir kaç resim paylaşabilirim kendi yavrularımdan ;)
isteyen gelip kuşlara bakabilir sorun olmaz 2side show bilmeyen kuşlardan anlamayan yorum yapmasın ...

Son düzenleme:
isteyen gelip kuşlara bakabilir sorun olmaz 2side show bilmeyen kuşlardan anlamayan yorum yapmasın ...

Seni kuş diye beslerim rahat ol milleti dolandırma kardeş Show diye erkeğin normal Jumbo Show değil ;)

vay dandik united vay safa hele işte çoluk çocuk dolarsa foruma böyle olur ben ister ağlayın ister sızlayın ucuz kuş vericem millete..

Son düzenleme:
Seni kuş diye beslerim rahat ol milleti dolandırma kardeş Show diye erkeğin normal Jumbo Show değil ;)

vay dandik united vay safa hele işte çoluk çocuk dolarsa foruma böyle olur ben ister ağlayın ister sızlayın ucuz kuş vericem millete..

arkadaşlar seviyeyi düşürmeyelim lütfen. ercan bildiğimiz iyi bir hobicidir serhat bey. ayrıca ilanınızdaki kuşlar konusunda haklı. kuşlarınız bir kere vasıflı değil. yeşil olan kesinlikle show değil. yine de umarım iyi bir alışveriş olur.

Son düzenleme:

Serhat üyelik tarihim 2013 senin kuşlarını bedava versende alıp beslemem zaten sana kim itelemişse Show diye bınları gidip onunla muhattap ol .

Bu işin ticaretini bilende yapıyo bilmeyende sonuç bu Show diye normal kuşu satmaya çalışıyorsun sonra yazık .

Serhat üyelik tarihim 2013 senin kuşlarını bedava versende alıp beslemem zaten sana kim itelemişse Show diye bınları gidip onunla muhattap ol .

Bu işin ticaretini bilende yapıyo bilmeyende sonuç bu Show diye normal kuşu satmaya çalışıyorsun sonra yazık .

konu kilitlensin kuşları satmıyorum ...
insan 1 sene önce üye oldum diye övunmez övüneceksen diye meseleğin vede gerçek yaşamdaki kaliten kadar konuşacaksın bu hayatta yada susacaksın bu cevap sana yeter çok da umurumda değilsin bilmem anladın mı...konu kilitlensin pek de umurumda değil

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...