Karadeniz Pet

damzılık vasıflı şhow

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
konu kilitlensin kuşları satmıyorum ...
insan 1 sene önce üye oldum diye övunmez övüneceksen diye meseleğin vede gerçek yaşamdaki kaliten kadar konuşacaksın bu hayatta yada susacaksın bu cevap sana yeter çok da umurumda değilsin bilmem anladın mı...konu kilitlensin pek de umurumda değil

Kaliten kadar konuşucaksan kes sesini sen çok bile konuştun . Çok şükür çok iyi gelirli bir işim zaten var kuştanda hiç para kazanmadım bugüne kadar eğer konu ahlaki ve terbiyeye yönelikse eleştirilmeyi yanlışlarınızdan doğru olduğunu idda etmek yerine kabul edip düzeltin .

Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama 15 yaşındaki yeğenim sizden daha çok şey biliyor be uslübu daha düzgün .ayrıca 2013 üyelik tarihim 2015 Deyiz buda 1 senelik değil 2 senelik yapar bunuda sana foruma çoluk çocuk dolmuş dedin senin sonradan geldiğini belirtmek için söyledim Onu da geç siteye üye olduğumdan beri değil 15 yıldır bu hobiyle uğraşıyorum sonradan olma değilim yani takıldığın bişeyde olursa 05324377067 nolu telden ulaş sormak istediğin bişey olur vs bilmemek ayıp değil sonuç olarak ;)

Hadi sana selametle . Umarım yanlışlarından tez Zaman'da dönersin ;)

Son düzenleme:
Kaliten kadar konuşucaksan kes sesini sen çok bile konuştun . Çok şükür çok iyi gelirli bir işim zaten var kuştanda hiç para kazanmadım bugüne kadar eğer konu ahlaki ve terbiyeye yönelikse eleştirilmeyi yanlışlarınızdan doğru olduğunu idda etmek yerine kabul edip düzeltin .

Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama 15 yaşındaki yeğenim sizden daha çok şey biliyor be uslübu daha düzgün .ayrıca 2013 üyelik tarihim 2015 Deyiz buda 1 senelik değil 2 senelik yapar bunuda sana foruma çoluk çocuk dolmuş dedin senin sonradan geldiğini belirtmek için söyledim Onu da geç siteye üye olduğumdan beri değil 15 yıldır bu hobiyle uğraşıyorum sonradan olma değilim yani takıldığın bişeyde olursa 05324377067 nolu telden ulaş sormak istediğin bişey olur vs bilmemek ayıp değil sonuç olarak ;)

Hadi sana selametle . Umarım yanlışlarından tez Zaman'da dönersin ;)

Kibrit çöpü kadar ışık saçmayan insanların..
Kendilerini olimpiyat meşalesi zannetmesine hayranım ben sana 3-4 mesaj önce yazmıştım sana cevap yok ama gün boyu mesaj yazmışsın iş güç yok tabi forumdan millete kuş sat 3-5 tl kazan sana tavsiyem en kısa sürede sigortalı bir iş bulman ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...