Karadeniz Pet

Dari hakkinda

furkanyildiz302

Meraklı Üye
Merhaba evde iki yavru kus besliyorum 3-4 aylik ve 1-2 ayliklar.Duyduguma gore balli yem zararliymis dari vermek daha mantikliymis Bizim burdaki Petshoplarda dari yok.Normal yemlerden eksek dari cikiarmi?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:33 --

Konu guncell

Ben de dari almak istiyorum fakat internetten alisveris yapmiyoruz Kartal - Maltepe civarinda nerede bulabilirim

Merhaba evde iki yavru kus besliyorum 3-4 aylik ve 1-2 ayliklar.Duyduguma gore balli yem zararliymis dari vermek daha mantikliymis Bizim burdaki Petshoplarda dari yok.Normal yemlerden eksek dari cikiarmi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:33 --

Konu guncell

Temmuz - Ağustosta kızıl darılar çıkacak yeni mahsül.
Forumda isteyenler için ortak alım kampanyası yapabiliriz.

Geçen sene denedim oldu. 2 ayda hasat ettim. Bu sene gene ektim. Kızıl darı varken mama bile yemiyorlar.
Paylaşmıştım. Fotolar linkte

http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/yemler-buyudu-hasat-ettim-26575.html

Son düzenleme:
Bunu ne zaman ekmemiz gerekiyor ? Şu an eksek yetişirmi acaba ? Birde darı var bende normal sarı darı kuş çok severek yiyor onu eksem bitermi acaba ?

Geç ektim Haziran 25 te ekmiştim yani ekebilirsin. Sarı darıyı denemedim.
Ama çıkar mutlaka

Temmuz - Ağustosta kızıl darılar çıkacak yeni mahsül.
Forumda isteyenler için ortak alım kampanyası yapabiliriz.
Gayet iyi olur Levent abi.Alabilirim uygun olursa.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende alabilirim güzel se

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri