petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Davetsiz Misafir

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Mustafa DURAN tarafından 19 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Bugün evde yokken açık olan camdan uçmayı öğrenmeye çalışan bir serçe yavrusu içeri girmiş. Mubişlerin olduğu odayı bulmuş ve onların orda baya bir takılmış (Odadaki pisliklerden anlaşılıyor nerlerde takıldığı :) ) . Tabi beni parazit korkusu sardı kuşu ve mubişleri hemen ilaçladım ama hala tereddüt var içimde. Küçük olduğu için bırakmamaya karar verdim henüz 1 metre bile yükselemiyor mubişlerin eski küçük kafesine koydum ve balkona bıraktım belki annesi gelir besler ümidiyle. Ne yapmalıyım ne vermeliyim tavsiyesi olan var mı acaba ?

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kuş yemi yiyebilir sonuçta dışarıda ne bulurlarsa onları yiyorlar

3. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    kafesin altına ekmek kırıntılarını serptim ve bir kaç saat gözledim yemediğini görünce bende bir bisküviyi sıvı hale getirip şırınga ile verdim yaklaşık yarım şırınga mamayı yedi. Şimdi elimden kaçmamaya başladı, hatta elime konuyor birbirimize alıştık :) inşallah paraziti de yoktur şu an tek korkum o

4. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Yuvası felan vardır onun lütfen oraya koyunuz yuvası var ise , konduğu pencerenin etrafına bakın yakın ağaclara felan . İnsan elinde ölürler , fazla yaşayamazlar.

#4 CNK TC, 20 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 20 Mayıs 2014
  5. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bence beslemeye devam edin, yakında uçmaya başlar zaten.

Sayfayı Paylaş