Karadeniz Pet

dayanamadi benim lady'im

Azra BARBAROS

Meraklı Üye
Arkadaslar daha gecen anne dovdu ölecek diye bir konu acmistim . O kusa cok iyi baktigim icin kralicem yada lady diyordum. Ama artik adi lady olarak kalıplaşmıştı. Doger yavruları evde bakamayacagimdan 15 sene kuslarla ilgilenmis bir aile dostuma hediye ettim, kuslarin yaninda lady yi de getirmistim dayanamadi sen bunu bana ver emin ol cok iyi bakar, iyilestirir, egitirim dedi bende cok guvendigim icin gonul rahatligiyla evet dedim o da bende cok mutluyduk bu olaylar dün oldu bu gün haber geldi .....ölmüş..... cok üzüldüm neyseki o ani gormedim hayatimda bir kusun ölümünü gormedim gormek istememde cok hayat dolu nese dolu bir kustu kardesler arasi kavgalar cok sik oluyordu sonra lady yi alip diğerlerini birakiyordum hemen elimde uyuyordu herkesi uyariyorum bir kusu sakin ama sakin tuylendikten sonra annenin yaninda birakmayin yem kırmayi bilmeseler bile kabuksuz yem verirsiniz olur biter bu dediklerimi çok ciddiye alin hayatimda hic kus oldurmemis biri olarak bu bana ağır geldi tuyleri ciktiginda ayirin anne kusun dovmesi ayriyeten kardeslerle kavga hic iyi olmuyor dikkat edin!!!!!!!

Geri