petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dayanamıyorum

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve BuraK Kotaran tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek kuşumu yavru dişi kus aldım ayrı kafesteler yavru olan gözüme bakıyo benle oyna diyo sanki sevmek oynamak istiyorum ama bir yanımda kendine alıstırme çift yapcan alışırsa zor olur diyorum kendime eziyet ediyorum inşallah yavrularını severim 2,3 ay zor geccek of of

2. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Ben ona pek inanmıyorum benim çiftin 2 side bana çok alışık dişi elimde uyur erkek 14 kelime bilir suan 3 yavrumuz var 40 günlük oldular :D

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Mahşallah wala ben korkuyom erkek olanı alıstırmadım çift için bu nuda alıştırmak istemiyorum

4. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    bence sana çok bağımlıysa bişey olmaz. ;) ayrıca ayruları düşün :D onları boyna mıncıklayacaksın. Sık dişini 2 ay falan daha. :D

5. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Galba sıkıcaz disimizi

Sayfayı Paylaş