Karadeniz Pet

Dedemle beraber tünel çalışması :)

• Konbuyu başlatan Bülent Duysak
  • Başlangıç tarihi
B

Bülent Duysak

Guest
Dedemden rica ettim tünek için kırmadı beni dedem şekil verdi ben zımpataladım beğenen olursa ufak ücretle kargoya gönderebilirim vereceğiniz ölçülere göre

El emegi olan hersey guzeldir dun aldim daha tahta tunek bilsem sizden alirdim

tünekler gerçekten güzel olmuş yanlız kafesteki tünekler fazla değil mi

Kafesteki kuşun eşi cuma günü öldü 2 tünek ekledim baktım tüneklerden atlıyo vs. Birazdaha koydum yeni eşi gelene kadar durur sonra çıkartırım 1-2 tanesini bu arada zımparalama sebebim olurda kıymık çıkar Allah korusun kuşa zarar verir diye zınparaladım aynı cilalı gibi oldu kuşun ayakları tam olarak kavrıyor tüneği

Çok Şanslısın Atölyeniz Olduğu İçin. Benim Öyle Bir İmkanım Olsa Harika Yuvalar ve Kafesler Yapardım

başlıkta tünel yazıyor merak ettım konuyu okuyayım dedım :D dede ve tünel ne alakası var dıye düşünüyordum :=)

Maşallah dedemin bilegine kuvvet , gayet de güzel olmuş tünekler.

Tünek Yazmak İsterken Tünel Yazmış K ve L Harfleri Yanyana Malum :))

Kusura bakmayın arkadaşlar telefondan giriyorum bazen siteye ondan telefon otomatik düzeltme yapabiliyor neyse arkadaşlar yeni dişi alıcam eğer sağlıklı yavrular alabilirsem adminimizden rica edicem herhangi bir yarışma düzenlemesini kazanana tahta Yuvalık tünek veya herhangi birşey göndericem tünek işinde tecrübe kazanırsak foruma tamı tamına verecekleri boyutlarda 10 adet tünek dağıtılacak duyurusunu ben yapıcam hiçbir ücret alınmayacak kargoda bizden olucak bizi takip etmeye devam edin...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

Maşallah dedemin bilegine kuvvet , gayet de güzel olmuş tünekler.

Teşekkür ederiz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

yorumlarınızı bekliyorum.

istanbul da mı oturuyorsunuz

Geri