petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dedemle beraber tünel çalışması :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Bülent Duysak tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Bülent Duysak

Dedemden rica ettim tünek için kırmadı beni dedem şekil verdi ben zımpataladım beğenen olursa ufak ücretle kargoya gönderebilirim vereceğiniz ölçülere göre

2. Yusuf ŞANLI

El emegi olan hersey guzeldir dun aldim daha tahta tunek bilsem sizden alirdim

3. Bülent Duysak

Teşekkür ederiz.

4. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    tünekler gerçekten güzel olmuş yanlız kafesteki tünekler fazla değil mi

5. Bülent Duysak

Kafesteki kuşun eşi cuma günü öldü 2 tünek ekledim baktım tüneklerden atlıyo vs. Birazdaha koydum yeni eşi gelene kadar durur sonra çıkartırım 1-2 tanesini bu arada zımparalama sebebim olurda kıymık çıkar Allah korusun kuşa zarar verir diye zınparaladım aynı cilalı gibi oldu kuşun ayakları tam olarak kavrıyor tüneği

6. Gökhan KARAALİ

Çok Şanslısın Atölyeniz Olduğu İçin. Benim Öyle Bir İmkanım Olsa Harika Yuvalar ve Kafesler Yapardım

7. AhmetHARSIT

başlıkta tünel yazıyor merak ettım konuyu okuyayım dedım :D dede ve tünel ne alakası var dıye düşünüyordum :=)

8. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Güzel olmuş dedenizin ellerine sağlık.

9. Ahmet Behçet

benım de cok dıkkatımı cektı

10. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah dedemin bilegine kuvvet , gayet de güzel olmuş tünekler.

11. Gökhan KARAALİ

Tünek Yazmak İsterken Tünel Yazmış K ve L Harfleri Yanyana Malum :))

12. Bülent Duysak

Kusura bakmayın arkadaşlar telefondan giriyorum bazen siteye ondan telefon otomatik düzeltme yapabiliyor neyse arkadaşlar yeni dişi alıcam eğer sağlıklı yavrular alabilirsem adminimizden rica edicem herhangi bir yarışma düzenlemesini kazanana tahta Yuvalık tünek veya herhangi birşey göndericem tünek işinde tecrübe kazanırsak foruma tamı tamına verecekleri boyutlarda 10 adet tünek dağıtılacak duyurusunu ben yapıcam hiçbir ücret alınmayacak kargoda bizden olucak bizi takip etmeye devam edin...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

Teşekkür ederiz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

yorumlarınızı bekliyorum.

13. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    istanbul da mı oturuyorsunuz

14. Bülent Duysak

İstanbul / Pendik (GÜZELYALI)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 18:07 --

kONU Hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz.

Sayfayı Paylaş