Karadeniz Pet

Defalarca çiftleştiklerini gördüm lakin dişide yumurta belirtisi yok

Onur Antalya

Meraklı Üye
Şahsen 4 kez çiftleştiklerini gördüm.ev ahaliside bir o kdr görmüş.yaklaşık 2-3 haftadır durum böyle ama dişide bir yumurta belirtisi yok.olay nedir çözemedim.
3563d5180a7fb0882345ce873507fb2e.jpg
d8215cc1f625a62afdb98f0440cfc99c.jpg
41d7b6b029b709a5addd897302d2dcb2.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:49 --

+++

Olay şudur kuşlar çiftleşse dahi rahatsız oluyorlardır dişi kendini huzurlu hissetmiyordur zamanla inşaallah yumurtlayacaktır.. Sabredin derim maşaallah kuşlarınıza

Bende de var bu şekilde bir çift 3 hafta önce bir kaç sefer çiftleştiler. Yumurta yapmadılar. Dün yine çiftleştiklerini gördüm. Dişi yuvalığa girip çıkıyor yuvalığı hazırladı. Ama henüz yumurta yok. Bekliyoruz sabırla.

Demekki benzer vakalar var.umarım netice alırız.sağolun.

yaaa bu nedir arkadaş bendede aynı durum var birz önce kuşçu arıyordum dişiyi değişirmek için ama bulamadım arıcaz artık

Değiştirmekte kararlısınz anlaşılan

dişide hiç bir yumurta belirtisi yok kısır ola bilir dişi kuş

Valla olabilir emin değilim bnde

aynı durum bende de var fakat degistirme taraftarı degilim. Bırakın eşinden ayırmayın yumurtlar sabredin 1 ay bekledim 2 ay daha beklerim stresinl yenemiyor olabilir. sizde sabırlı olun her sorunda es degistirmeye basvurmayın baska cozumler arayın

Değiştirmedim ztn duruyorlar ☺️

Birebir aynı durum benim çiftlerimden birinde de var. Belki 1 aydır çiftleştiklerini görüyorum dişi yivalıkla çok ilgili ama yumurta yok şahsen ben birinin kısır olduğunu düşünmeye başladım ama değiştirmek gibi bir düşüncem yok çok iyi anlaşıyorlar çünki napalım varsın onlarda yavru vermesin eşinden ayırsam üzülürüm

Bncede anlaşan çiftleri ayırmamak lazm

valla aynı durum bendede oldu ben erkeğin yanına başka dişi attım 2 hafta sonra yeni dişi yumurtlamaya başladı :D

Oo maşallah sizinki iyimiş

acaba 2 kafes yan yana ondan olabilir belki rahatsız oluyordur yada televizyon rahatsız ediyordur uygun ortam şartları yoktur Veya kuş kısırdır

2 kuşunda popo kısmındaki tüyleri yoluyor bazı üreticiler bu gibi durumlar olmasın diye

acaba 2 kafes yan yana ondan olabilir belki rahatsız oluyordur yada televizyon rahatsız ediyordur uygun ortam şartları yoktur Veya kuş kısırdır

2 kafesin yanyana olması üremeyi artırcak bi durum ama tv sesi yada kısır olması durumu olasılıkları daha ağır basıyo bnce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:02 -->-> Daha önceki mesaj 08:01 --

2 kuşunda popo kısmındaki tüyleri yoluyor bazı üreticiler bu gibi durumlar olmasın diye

Öyle yaptıklarını duymuştm ama nasıl olur bilmem tabi

Bende de böyle bir çift var. Uzun zamandır çiftleşip yumurtlamıyorlardı. Fakat şu günlerde yumurtlayacaklar sanırım. dişi yuvada daha fazla kalıyor. çıkınca hemen çiftleşiyorlar. Uzun zamandır yumurtlamamasının sebebi sanırım tüy dökümündeydiler o yüzden. Tüy bitti yumurtlama eğilimi arttı. Sabır etmek gerekiyor.

İnşallah yumurta ve yavru alırsınız.
Saygılar

Bende de böyle bir çift var. Uzun zamandır çiftleşip yumurtlamıyorlardı. Fakat şu günlerde yumurtlayacaklar sanırım. dişi yuvada daha fazla kalıyor. çıkınca hemen çiftleşiyorlar. Uzun zamandır yumurtlamamasının sebebi sanırım tüy dökümündeydiler o yüzden. Tüy bitti yumurtlama eğilimi arttı. Sabır etmek gerekiyor.

Bnm kusta tug dokumune girdi ondanmi yumurtlamiyor acaba

Geri