petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

degerli arkadaslar cinslerini söylermisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve MURAT AVCI tarafından 16 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. MURAT AVCI

MURAT AVCI New Member

Beğenileri:
    0
    degerli arkadaslar muhabbet kuslarını cok seviyorum yeni aldım hicbi bilgim yok elimden geldiğince ilgileniyorum kusları satan adam mavi dişi sarı erkek dedi acaba dogrumu bu kuslar ne kadar sürede yumurtlar bunlar sürekli kavga edip duruyo insanada hiç alışkın değiller acaba bilgi verirmisiniz

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Adamın söylediğinin tam tersi mavi erkek diğeri dişi. Dişi erkeğe göre biraz daha büyük. Yavrulama zamanlarına daha var. Henüz ergenlik çağındalar. Maşaallah kuşlarınıza

3. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    bence de mavi erkek yeşil dişi

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Bencede tam tersi. 8 aylık olunca yumurtlarlar. Kavga çok oluyorsa eş tutmamıştır değiştirin.

5. onur.g.duzgun

Kesinlikle mawi erkek yeşil dişi garanti kafesını buyuk ve temız tut ... Çok guzeller

Sayfayı Paylaş