petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Değerli Üreticilerimize Soru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tunc Kiranli tarafından 16 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Tunc Kiranli

Merhaba üretici arkadaşlar. benim şöyle bir sorum olacak bundan 5 ay önce bir takım çek almıştım Çek çiftimin erkeği öldü bende hemen eşi olan dişi çek kuşumu elimde jumbo kırığı olan kuşumun yanına attım bekledim çift kuş eş tuttu dişi yuvalıga giriyor. erkek kuş baya kızışmış fakat ayağını atmıyor kuş dişi üzerine bu zamanlama biraz süre alırmı ? dişi kuş yeni yeni girip çıkıyor yuvalıga içeriye hızlı bir şekilde kendini alıştırıyor muhabbet kuşlarında şöyle bir durum varmıdır ? dişi kuş yuva hazırlıgı yapacak. daha sonra çiftleşme gerçekleşecek ve yumurta sürecine girecek? yada erkek muhabbet kuşlarında çiftleşmeyi bilmeyen kuşlar varmış diye duydum böyle bir sorun ile karşılaşırmıyım ? yada tavsiyeleriniz nelerdir ? bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:24 -->-> Daha önceki mesaj 13:27 --

kimse yokmu cevap vericek.

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    jumbo ve kırıklarında bıraz zaman alıyor eş tutmaları cekler daha kolay eşe gelıyor bıraz beklemen gerklı sanırım :)

3. Tunc Kiranli

Murat abi faceden de ekledim seni. sormak ve öğrenmek istediğim şu kuşlar eş tuttu. çiftleşme olayı hakkında bilgi almak istiyorum bir jumbo üretici arkadaş'da çiftleşmese dişi yuvalıga girmez yada yuva hazırlıgı yapmaz diyor.

4. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    dişi cıftleşmek için hazırlık yapar ama erkek de istemı lazım erkek jumbo oldugu için zor eş tutuar demek ıstetım ben ama bır başlarsa durduramazsın :)

5. Tunc Kiranli

6. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    masallah 10 numara bie erkek

7. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    ayak atmasına gerek yokki o kur yapacak dişi kuyruk lkaldırınca cıkacak :).... eger kaldırıyor cıkmıorsa 1 aya cıkar

Sayfayı Paylaş