Karadeniz Pet

Değişen Bir şey varmı ?

abtmusic

Meraklı Üye
Merhabalar dostlar saygı değer hocalarım bu güzel paylaşım formunda bir kaç defa konu açmıştım eş tutmayan muhabbet kuşlarım ile ilgili şimdi çektiğim videolar'da sizlerden öğrenmek istediğim şey bu kuşların eş durumu nedir eş tutmuşlarmı yavru yaparlarmı yoksa bir ışık yokmu bu konularla ilgili yardımlarınızı rica edeceğim göstereceğiniz ilgi için teşekkür ederim.

VİDEO 1 EŞ TUTMUŞLARMI ?

VİDEO 2 EŞ TUTMUŞLARMI ?

Gecen sefer dedigim gibi Erkegi degistir. Disi hazir. Kizismis bi erkek al

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ins en yakin zamnda tutrar ayni dert bendede var

Gecen sefer dedigim gibi Erkegi degistir. Disi hazir. Kizismis bi erkek al

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kızışmış erkeği alsak bu dişi kabul edecekmi onuda bilmiyorum mavi jumbo vardı onu attım içine dövmeye başladı buna alışmış gibi aslında bu erkek'de birşeyler yapmaya çalışıyor ama ne yapıyor anlamadım al getir kuş oda tutmazsa kuşcularda geri almıyor ki bilsem yavru yapacaklar bekliyecem ama belirsiz

Benim disimin esi oldu yanina yeni bir es attik suan erkegi yanina yaklastirmiyor sizce biraz zmn ihtiyac. Ar

Benim disimin esi oldu yanina yeni bir es attik suan erkegi yanina yaklastirmiyor sizce biraz zmn ihtiyac. Ar

video'da dikkat ettyiseniz dişi hep kur yapıp kafasını sallıyor erkek'de bunu yapıyor zaman zaman ama zaman mı lazım en son noktayı yakalamaları için onu çözümlüyemiyorum

Seninkiler iyi benim kuslara baksana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

https://youtu.be/Uovde3DZUUE

Evet video'nu izledim erkeğin güzel rengi var duman dün benim dişide jumbo'yu aynı bu şekilde kovalıyordu diğer bir konuda sizde aynı şey oldumu bilmiyorum benim dişi yuvanın içine bakıp içine girmeye çalışıyor ama bir yandan da tedirginlik sesi çıkarıyor ve girmiyor sişzce neden olabilir ?

2.3 gune girer merak etme bizdede ilk zamanlar oyleydi simdi yuvalik taktigimda direk giriyor

Geri