petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Değişik Haller

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Hamza Acar tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşumun eşi sabahları çok hırçın ve berbat bi sesi var çıldırtıyo bizi bazen de çok sakin birbirlerini kaşıyolar yem kusuyolar dip dibe uyuyolar ama bazen esiyo buna çıldırıyo durduk yere facebook sayfasında admin bu haller devam eder dedi ve çiftleşmeyle yumurtayla son bulur dedi doğrumudur?

2. Yılmaz Ç.

Can çıkar huy çıkmaz. Benimkide yem kabuklarını alıp alıp suluğun içine bırakıyor :) Yapılacak bir şey yok :)

3. Mana

Mana Guest

normal bunlar eşler arasında oluyor sanırım çiftleşme dönemine giriyorlar :)

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    artık girseler iyi olur sabah uyuyamıyoruz evin içinde kaos çıkıcak dişi yüzünden.

5. BARAN

BARAN Guest

üstlerine bitane tül ört durum düzelecektir :)

6. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ciddimisin usta ? peki ne zamanlar yani tüm gün mü ? yoksa geceleri sabahları falan mı ?

7. BARAN

BARAN Guest

Geceleri ört hem böylece kafesten tüy fln uçsa sizede ulaşmaz sessiz sakin olduklarını görüceksiniz.. istersen şimdi şuan bi dene :)

8. Samet Çağlar

ben her gece tül örtüyorum yatarken sabah kalkıyorum evden çıkarken açıyorum tülü böyle anlaşıyoruz :)

9. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ama bizimki geceleri sakin sabah kuduruyo saat 4 gibi normal olmuş oluyo kaşınıyolar öpüşüyolar falan akşamda aynı ama sabah ne yapıyosa erkek kuduruyo . ben en iyisi geceden ertesi gün 4 e kadar örtiyim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:07 -->-> Daha önceki mesaj 14:07 --

örttüm üstlerini ses yok şimdi :d GECE OLDU SANIP UYURLARSA ? :D

Sayfayı Paylaş