Karadeniz Pet

Deli gibi kafese vuruyor

• Konbuyu başlatan Ahmet Atdag
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Atdag

Guest
Arkadaslar erkek kuşum gagasını deli gibi kafesin teline vuruyor surekli kafasını sallıyor hic susmuyor neden boyle davranıyor olabilir ?

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

Ozaman dişinin dıkkatini cekmeye çalışıyor olabilir.dişi pas veqmiyorsa

video olsa iyi olur. arkadaşın dediğide olabilir ama başka bi sorunu yoktur umarım.

:D Asi ergen modları..:D Düzelir düzelir. Dişi iki yüz göz olsun bişiciği kalmaz..:D

Fakat mevcut durumda Selahattin Beyn tavsiyesine uyup video eklemenizde fayda var. Sonuçta derdini anlatamıyor hayvancağız.

Yani bi rahatsızlığını oldugunu düşünmüyorum cunku bayaa hareketli aslında kur yapıyor olabilir dediğiniz gibi

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:03 -->-> Daha önceki mesaj 13:30 --

arkadaşlar buyrun video da ekliyorum ;
[YOUTUBE]DRfa5kpK640[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:03 -->-> Daha önceki mesaj 14:03 --

arkadaşlar bu arada bu erkek arada bir yandaki dişiye de sulanıyor ama eşler yandakiler ne yapmam lazım o konuda ?

Birden züğürt ağa da ki meşhur replik aklıma geldi nedense..:D

[YOUTUBE]ZcQ_VmUMX3E[/YOUTUBE]

Benim psikopatta aynisini yapiyo bence sansliyiz cok tatli oluyorlar oyle yapinca :)

Abi yanında eşi var eşi de kızışmış durumda hem de ama iste yuz vermeyince napsin garip :D

Geri