petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

deli gibi ötüş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Okan Şenol tarafından 20 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar merhaba,sizdede oluyormu bilmiyorum,kuşlarım sabahtan akşama kadar ufak ufak ötüyorlar normal bir şekilde.kuşlarım salonda duruyor ve bizde devamlı salonda oturuyoruz.ben salondan çıkarken,az az öten kuşlar sanki gitmiyeyim diye çılgın gibi ötüp beni çağıryrlar veya gidiyorum diye bayram yapıyorlar.sebep nedir acaba.birde hepsi benim tarafa doğru kafes tellerine yapışıyorlar

2. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    tellere yapışınca kafesten çıkmak istiyor diye biliyorum.siz gidiyorsunuz diye peşinizden gelmek istiyorlar o zaman :D

3. Mana

Mana Guest

Kafesten çıkmak istiyorlar :) benim paşa da aynısını yapıyor kafesi açmayınca da bağırıp kanat çırpar kendini belli etmek için.seninkilerde çıkmak istiyordur sana belli etmek içinde daha fazla bağırıp kafese yapışıyorlar

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

akşamları zaten kafeslerinin kapısı açık duruyor,ben kuşlara kısıtlama getirmiyorum ama zaten açık kafesten bile benim müdahalem olmadan çıkmıyorlar

5. Mana

Mana Guest

Çok akıllılar maşallah diyelim :) sensin o zaman dertleri :) sensiz duramıyorlar sanırım sen varken güvende hissediyorlar

6. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    i

büyük ihtimal öyle heralde.birde akşamları biraz az ötseler tam süper olacak.tv ile yarışıyorlar

7. Mana

Mana Guest

Sen bir de benim 8 kuşun ötmesini düşün :D şükür şükür dersin :D

8. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

hahhahaha anlayabiliyorum.ama inan benimkilerde amfi ve mikrofon var.aratmazlar 10 15 kuşu

9. Mana

Mana Guest

Video çekip koyacam yarıştıralım :D

10. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    sizin dikkatinizi cekmek icin yapiyorlar...

Sayfayı Paylaş