Karadeniz Pet

deli olacam

mehmet emin tektaş

Meraklı Üye
dişiyi iki gün önce aldım çift oldular erkek temizliyor kur yapıyor dişi çiftleşme pozisyonuna geliyor ama benim erkek tünekten tüneğe zıplayıp kur yapıyor. erkek 7 aylık. ne yapmamı önerirsiniz?

http://i.hizliresim.com/dWWL9Z.jpg

Zamanla acemiliğini atar hiç rahatsız etmeyin çiftleşme olur. Maşaallah kuşlarınıza

aynen 7 aylık daha deneme yanılma yöntemi ile öğrenecek :)

Sabredeceksin, erkeğin comezligi.
Bu aşamaya gelince ciftlesirler eninde sonunda.

aynı durum bende vardı 2 aydır yumurta bekliyordum surekli ciftlesme oluyordu bugun ilk yumurtamı aldımsorun olmıyıcaktır sabır lazımsadece :)

aynı durum bizde de de var bakalım bekliyoruz sabırla :D

Hehe :) Heyecanını atlatsın bir şeyler olur yakında :)

üretim sabır ister . Her şeyin başında sabır gelir. sabreden derviş muradına ermiş. :)

Bende de Var O sıkıntı Hem erkek acemi Hem Dişi acemi 2 Haftadır Çiftleşiyorlar ama Sabırla Beklememiz Lazım Zamanla Öğrenecekler Birde Tavsiyem Eğer Çiftleşmesini Bilen Başka Kuşunuz varsa Yanına Koyun Kafesi Görsünler Ben Öle Alıştırdım Bir Çiftimi Hem Onlara Bakarak İştaha Geliyor Hem Birbirlerini Görüyorlar Neler Yaptıklarını Kendi Fikirlerim..Hayırlı Üretimler

Yada youtubeden ciftlesme videosu ac kuslarin onune koy gorcege sekilde hergun izletin ama bnm.ise yaradi

arkadaşlar sayfaya yeni katıldığım için soru nasıl ve nerden sorulduğunu bilmiyorum yardım edermisiniz ?

Geri