Karadeniz Pet

Delircem bi bakar misiniz ?

Eyyüp CAN

Yeni Üye
Merhabalar Üstadlar , arkadaslar bu kusmaya ne cozum bulacagim ya delirmek uzereyim hergun gergun böyle sabah 9.30dan beri böyle ne yapmam gerek lutfen yardim edin :(

http://sendvid.com/8sm93kmc

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kustan anlayan veteriner hic yok ki :( olsaydi coktar gitmis olurdum.

Diyarbakır

Yakininizda yoksa burada paylasilan veterinerler konusundan bir veterineri arayın. Telefondan yardım alin. İlaç yollar belki siz bulamazsanız. Ne kadar çabuk ararsanız o kadar iyi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:35 -->-> Daha önceki mesaj 12:31 --

Profil resmindeki çiçekten yeme ihtimali var mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:36 -->-> Daha önceki mesaj 12:35 --

Kuşlar icin zehirli diye biliyorum o cicek. Siz görmeden yemiş olabilir mi?

Hayir ilk gunlrriydi cicegin üstünde idi sadece simdi onun yeri videodaki saat :)

Anladım:) umarım iyileşir en kısa zamanda. Ama mutlaka arayın bir veterineri

Acaba yeminden olabilir mi ? Cunku kırılmamiş yem kusuyor surekli.

Ani yem değişikliği yaptınız mı? Ama öyle olsa da yem yüzünden bu kadar kusacagini sanmıyorum. Belki eş istiyordur

Ama yasi daha kucuk en fazla 4 4.5 aylik

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:02 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

Aslinda 2 yemi karistirdim ondan yapabilir sanirim :( zaten yemide bitmek üzere hangi yemi alsam iyi marka onerisinden bulunur musunuz ?

zaten ergenlik 6-7 aylıkken başlıyor. Ama bazı kuşlar daha erken es isteyebiliyorlar:) umarım öyledir. Yemesinde diskisinda problem yoksa ve hareketliyse es istiyordur

Yoo masallah gayet iyi yiyo ve diskisinda da bi problem yok ishal vs bi hastaligi yok sadece bubaralar sanki cok kasiniyor bit spreyi almam gerekicek

ben versele laga ve champion birlikte kullanıyordum. Versele laga herkes tarafından önerilen daha kaliteli bir yem. Onu kullanabilirsiniz. Ama aşamalı geçiş yapın aniden degil

Biliyorum yemlige eskisini %30 koycam

O zaman es istiyor. Bit ya da pire görmediyseniz hemen sprey almayın önce bir banyolukta banyo yapsın. Maşallah cok tatlı bu arada

Tesekkurler sprey var hergu 6 7 fıs fıs atiyorum banyosu icin serinlesin diye havada guzel kafesi balkona yuksek yere astim balkonda keyfi cok gelio

Kus saatle ciftlesmeye calisiyor yanlis gormediysem. Yani bi sorun yok gibi. Yem kusmasi da ondandir

Son düzenleme:
Sagolun tesekkurler aslinda bi disi kusumuz var acaba 2 sini yanyana biraksak nasil olur ? Disi 1 1.5 yasinda sanirsam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:28 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

a1723ae5c882be919d25c93aa0311cc4.jpg

cbe8c0095cd44240b46dc906fecaea38.jpg

Geri