Karadeniz Pet

Delircem bi bakar misiniz ?

Zehirlenme belirtisidir kirilmamis yem kusmak benim kusum antibiyotikten zehirlenmisti

Napabiliriz hocam bi öneride bulunsaniz ?

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bisi kullanmamistim hemen gecmisti bence bisi yapmayin bi sure ikac daha cok zarar vermesin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:34 -->-> Daha önceki mesaj 13:33 --

Bi vitamin vs veriyomusunuz yeminizin son kullanma tarihine bakin ve markasi nedir acaba? Balli kraker vs de vermeyin dal dari verebilirsiniz bence bi sure sebze falan vermeyin malum hassaslar

Ilac falan vermiyorum haftada 2 defa suyuna vitamin damlatiyorum bazen normal suyuna bir kac damla limon damlatiyorum öyle yani

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:36 -->-> Daha önceki mesaj 13:34 --

Walla yemin kutusunu attim ya bi kaba bosalttim yemi kabda kullaniyorum .s

Vitamin kullanmayin haftada bi damla sirke koyun suluguna bi sure- vitamini ne marka?

087bcb50420426115a6d250ba153f279.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:44 -->-> Daha önceki mesaj 13:43 --

Elma sirkesi kullanmaliyim degil mi ?

Bence bu vitamini atin cope 5tllik seyin faydasindan cok zarari olur sadece haftada bir kez sirke maks

Vitamin kullanacağınız Zaman eczaneden supravit alıp bir cay bardağı suya 2-3 damla katın.

Rahat birakin derken ?

Hani kusmayi vitamin gecirmez sonucta kimyasal yuklemenin manasi yok bence bi sure vitamin vermeyin

Anladim elma sirkesi kullanayim degil mi ?

Bence kullanin ama haftada hatta iki hafyada bir bir damla sindirim sistemine faydaliymis ben kullaniyorum zarari olmuyo ins kusunuz iyi olur

Insallah tesekkurler saol

Onun icin elinden gelenin fazlasini yapiyorun insallah iyi olur

Geri