Karadeniz Pet

Delircem hep aynı yere uçuyor orda kalıyor

• Konbuyu başlatan korhan korkmaz
  • Başlangıç tarihi
K

korhan korkmaz

Guest
Arkadaşlar parmağıma alışkın bi kuş var elimde çekoslavak türlerinden elime geliyo fakat bu aralar bu rustik denilen perde kornişinin üstünde hep parmağıma getiriyorum tam indirirken yine oraya uçuyo üstümüze gelmiyo parmağımıza gelmiyo ne yapıcamı şaşırdım bi ara öldürmek istedim kuşu geliyo parmağıma daha ben yere inmeden sandalyeden inmeden hemen uçuyo geri rustiğe.

Oraya korkabileceği bir şey koyun onu görünce konamasın.. sürekli ilgi gerekir.. Bıkmadan usanmadan devam edin

Her Kuşun BeIIi Yeri Vardir Oda Orayi Seçmiş Size GeImesini istiyosaniz Kuşu Rahat Birakın o zamanIa Yavas Yavas size YakIasacaktır Umursamayin üstüne gitmeyin o size GeIecektir bide Kuşunuz EgitiIecek Yaştami Kaç AYIik Yavru DegiIse Bu saaten sonra biIdini okur..

Arkadaşlar parmağıma alışkın bi kuş var elimde çekoslavak türlerinden elime geliyo fakat bu aralar bu rustik denilen perde kornişinin üstünde hep parmağıma getiriyorum tam indirirken yine oraya uçuyo üstümüze gelmiyo parmağımıza gelmiyo ne yapıcamı şaşırdım bi ara öldürmek istedim kuşu geliyo parmağıma daha ben yere inmeden sandalyeden inmeden hemen uçuyo geri rustiğe.

Erkek ve yavrumu. Ve avuçluyonuzmu ??

benim kuşum da hep avizenin üstüne konar sonra kafama filan konar :)

Yavru daha hemen hemen 1.5 aylık falan erkek dişi daha belli değil dişi diyende erkek diyende oldu ceresi mor beyaz mavi falan karmaşık daha belli bişeysi yok. avuçlamıyorum parmağımı götürüyorum konuyo ben sandalyeden inerken tekrar uçuyo :D bişeyden korkmuyoki ne koycam oraya bide banyo yapmıyor su koyuyorum ılık suyun tadına bakıyo kaçıyo :D

Korhan bey siyah şeylerden korkuyorlar disari cikardiginizda genelde siyah bir tulbent örtün konduğu yere kendine başka bir yer secicektir. Benimkide aynanin önünden gelmiyor ortmezsem

Deneyecek bir sürü yöntem yazılmış. Ben de bir fikir vereyim dedim.
Bu rustik perdeler zaten süs amaçlı kullanılıyorlar. Kuş sana alışana kadar söküp alsan olur bence. :)
Bir de elden yem yedirip eline alıştırman gerek. Yem yedirirken kuşun zili filan varsa onu çal, şartlı refleks de gelişir.

Geri