petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Delircem hep aynı yere uçuyor orda kalıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve korhan korkmaz tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. korhan korkmaz

Arkadaşlar parmağıma alışkın bi kuş var elimde çekoslavak türlerinden elime geliyo fakat bu aralar bu rustik denilen perde kornişinin üstünde hep parmağıma getiriyorum tam indirirken yine oraya uçuyo üstümüze gelmiyo parmağımıza gelmiyo ne yapıcamı şaşırdım bi ara öldürmek istedim kuşu geliyo parmağıma daha ben yere inmeden sandalyeden inmeden hemen uçuyo geri rustiğe.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Oraya korkabileceği bir şey koyun onu görünce konamasın.. sürekli ilgi gerekir.. Bıkmadan usanmadan devam edin

3. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Her Kuşun BeIIi Yeri Vardir Oda Orayi Seçmiş Size GeImesini istiyosaniz Kuşu Rahat Birakın o zamanIa Yavas Yavas size YakIasacaktır Umursamayin üstüne gitmeyin o size GeIecektir bide Kuşunuz EgitiIecek Yaştami Kaç AYIik Yavru DegiIse Bu saaten sonra biIdini okur..

4. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Erkek ve yavrumu. Ve avuçluyonuzmu ??

5. ClassKing77

benim kuşum da hep avizenin üstüne konar sonra kafama filan konar :)

6. Yusufcukh

Yusufcukh Member

Beğenileri:
    0
    aynen kuşlar hep belirledikleri yere konarlar başka yer zor.

7. korhan korkmaz

Yavru daha hemen hemen 1.5 aylık falan erkek dişi daha belli değil dişi diyende erkek diyende oldu ceresi mor beyaz mavi falan karmaşık daha belli bişeysi yok. avuçlamıyorum parmağımı götürüyorum konuyo ben sandalyeden inerken tekrar uçuyo :D bişeyden korkmuyoki ne koycam oraya bide banyo yapmıyor su koyuyorum ılık suyun tadına bakıyo kaçıyo :D

8. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Korhan bey siyah şeylerden korkuyorlar disari cikardiginizda genelde siyah bir tulbent örtün konduğu yere kendine başka bir yer secicektir. Benimkide aynanin önünden gelmiyor ortmezsem

9. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Deneyecek bir sürü yöntem yazılmış. Ben de bir fikir vereyim dedim.
    Bu rustik perdeler zaten süs amaçlı kullanılıyorlar. Kuş sana alışana kadar söküp alsan olur bence. :)
    Bir de elden yem yedirip eline alıştırman gerek. Yem yedirirken kuşun zili filan varsa onu çal, şartlı refleks de gelişir.

Sayfayı Paylaş