Karadeniz Pet

Denendi Oldu!

arkadasım bunu mp3 olarak atabilirmisin veya bunu nasıl indirebiliriz yardımcı olabilecek varmı
teşekkürler saygılar

Bende dinletiyorum bakalım sonuç ne olacak

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Çocuğu olmayan kadınların hocaya gitmesi olayına döndü bu ya :D AMA TABİ Kİİ deniyecem

Youtube linkini offliberty den mp3 olarak indirebilirsiniz. Diğerini de İnternet Download Manager ile İndirip mp3 e çevirebilirsiniz :)

Bende aynı odada 5 çift var 3 çift devamlı yumurtluyor çiftleşiyor yavru çıkıyor diğer iki çiftte tık yok bence sesin alakası yok yumurtlamıyacagı varsa yumurtlamıyor kuş

Ses dinletmek işe yaramaz kuşların zamanı gelmediyse.
bunları seyreden çiftlerden yavru almamak imkansız olurdu.

[YOUTUBE]20kEmWot0Ek[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]AcmnfA13rns[/YOUTUBE]

Denemekten zarar olmayacağını düşünüyorum. Yani tabi dinler dinlemez hadi çiftleşelim demezler ama en azından teşvik olurlar diye düşünüyorum sonuçta sürü halinde yaşıyan kuşlar etkilenirler illa ki.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Etkileniyorlar zaten. Ben bil hassa ozellikle dinletiyorum bazi videolara hic tepki gostermezken bazilarinda iyicene opusuyorlar kafa salliyorlar.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alemsiniz valla ben kuşları alıp akşam,bara gidiyorum, alem yapacağız. :):)

Sanat müziklerinin seslerinin hayvanlar üzerinde etkileri kanıtlanmışken bazı arkadaşlarımın bunu dalgaya alması gerçekten şaşırtıcı deneyin sanki zararı olacak :D ben sadece ufakta olsa etkisi olabilecegini düşünüyorum tabii ki zamanı gelmemis kuş çiftleşmez ;)

H7G-R1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ses dinletmek işe yaramaz kuşların zamanı gelmediyse.
bunları seyreden çiftlerden yavru almamak imkansız olurdu.

[YOUTUBE]20kEmWot0Ek[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]AcmnfA13rns[/YOUTUBE]

deli gibi marul yiyorlar benimkilerde hiç meyva tutkusu yok ne yapsam yemiyorlar :S

Geri