Karadeniz Pet

denizli de muhabbet kuşu arıyorum

sadullah dinç

Meraklı Üye
sarı dişmi olan mağlesef öldü paşam yanlız kalmasın diye petshop tan bir tane aldım ama oda yemleri deşeliyordu erkekte dövüyordu eş olmamıştı onu arkasa verdim şimdi yine peshop almak istemiyorum(kuşu olan varsa alıntı yaparak yada mesaj atsın)

Son düzenleme:
Kuş alacaksanız eş olarak öncelikli kuşunuzu kuşçuya götürün ve kuşunuzla beraber seçin eşi. İlk aynı kafese koyun 5 dakka bekleyin olmazsa başka bir kuş seçin

sarı dişmi olan mağlesef öldü paşam yanlız kalmasın diye petshop tan bir tane aldım ama oda yemleri deşeliyordu erkekte dövüyordu eş olmamıştı onu arkasa verdim şimdi yine peshop almak istemiyorum(kuşu olan varsa alıntı yaparak yada mesaj atsın)

bende denizlideyim fazladan dişi kuşum yok fakat biyer biliyorum siz nerlerde oturuyorsunuz

bende denizlideyim fazladan dişi kuşum yok fakat biyer biliyorum siz nerlerde oturuyorsunuz

megerse sınıf arkadaşımda kuş çokmuş kuşu bugun verdim ese atacak ama nezaman es tutar bilmiyorum biraz tuzlu oldu ama olsun paşam yanlız kalmasın

Hadi bakalım hayırlı olsun

Sonuca ulaşamazsanız elit akvaryumu öneririm. Önceki senelerde almıştım çok temiz bakımlı bir mekanı var..

elit kuşları çok küçük hepsi

Geri