Karadeniz Pet

Diazyme 256 Dozaj Hakkında

Evet 1 gr yaklasık bi çay kaşığı oluyor,ben de öyle yapayım o zaman.Cevap verdiğiniz için tesekkur ederim.

Evet 1 gr yaklasık bi çay kaşığı oluyor,ben de öyle yapayım o zaman.Cevap verdiğiniz için tesekkur ederim.
Rica ederim.Yalnız çay kaşığına tepeleme yapmayın silme diye tabir edilen üst kısımdaki fazlalıkları atın derim.

Anladım sağolun.Son olarak, bu ürünü ilk defa aldığım için soruyorum kokusu değişik geldi çok hoş kokmuyor yani bozuk mu diye düşünmedim değil...

Anladım sağolun.Son olarak, bu ürünü ilk defa aldığım için soruyorum kokusu değişik geldi çok hoş kokmuyor yani bozuk mu diye düşünmedim değil...
İlk açtığınızda üzerindeki güvenlik ambalajı hava almadan duruyorsa pek bir problem çıkacağını zannetmiyorum.Zaten öyle tam bir kokusuda yok asıl koku bir günden fazla sulukta kalırsa başlıyor.Benim gibi dozajını fazla tutmayarak 100 ml suya yarım çay kaşığı katabilirsiniz.

arkadaşlar yanlış bilgi vermeyin 250 mg tablet bir çay kaşığı diyerek kuşunuza bir silme kaşığı diazyme verirseniz kuşunuzu hastalandırabilşrsiniz. ilaçlarda 1000 mg ve 250 mg aynıdır o etken maddenin dozunu gösteriyor.
Bir silme kaşığı 3 gramdır. yani 1 litre suya karıştırılacak oran bir silme kaşığına eşdeğerdir. yani suluğa konacak kaşık ucu ifadesi doğrudur. insanları yanıltmayın lütfen.

İşin özü yarım çay kaşığı yeterli bence

arkadaşlar 100 cc suluğa mercimek tanesi kadar koyarsanız yeterlidir. diazyme 256 bir ilaç olmadığı için ufak doz aşımları kuşlara bir zarar vermez. kuru maya veya yoğurt suyunun birebir aynı vazifeyi göreceğini düşünmüyorum. kanatlıların bağırsak florasına uygun ürünlerin kullanılması daha doğru.

arkadaşlar yanlış bilgi vermeyin 250 mg tablet bir çay kaşığı diyerek kuşunuza bir silme kaşığı diazyme verirseniz kuşunuzu hastalandırabilşrsiniz. ilaçlarda 1000 mg ve 250 mg aynıdır o etken maddenin dozunu gösteriyor.
Bir silme kaşığı 3 gramdır. yani 1 litre suya karıştırılacak oran bir silme kaşığına eşdeğerdir. yani suluğa konacak kaşık ucu ifadesi doğrudur. insanları yanıltmayın lütfen.
O mesaj eski bir kullanıcıya ait yanlış olduğunu ben yazmıştım diye hatırlıyorum daha önceden. Ancak sizin yazdiginiz silme 1 çay kaşığı 3 grdirinda yanlis olduğunu düşünüyorum. Mesela Nekton s in icinden bir grlik kaşık cikar onu 3 kere bir cay kasiginin üstüne doldursam dolar ve taşar. Neye göre 1 silme çay kaşığı 3 gramdir dediniz ölçümü nasıl yaptınız merak ettim.

Son düzenleme:
onun 1 gr içindeki etken maddenin 1 gramıdır o yüzden ona özel yapmışlardır ilacı bilmediğim için bir şey diyemem ama toz halindeki bir ürünün örneğin un için düşünelim silme çay kaşığı 3 grdır tepeleme 5 grdır. bu ilacı yeni aldım üstünde 1 litreye 5 gr yazıyor yani 1 litreye tepeleme 1 çay kaşığı. bir suluğa da kaşık ucuyla oluyor.

O mesaj eski bir kullanıcıya ait yanlış olduğunu ben yazmıştım diye hatırlıyorum daha önceden. Ancak sizin yazdiginiz silme 1 çay kaşığı 3 grdirinda yanlis olduğunu düşünüyorum. Mesela Nekton s in icinden bir grlik kaşık cikar onu 3 kere bir cay kasiginin üstüne doldursam dolar ve taşar. Neye göre 1 silme çay kaşığı 3 gramdir dediniz ölçümü nasıl yaptınız merak ettim.

Ne kadar karışık bir şeymiş aldık kuşlara canlansın diye ama çay kaşığından soğudum. Benim öğrenmek istediğim Doz aşamında nasıl bir etkiler görülebilir Kuşu öldürmeden doz aşımına uğradığını nasıl farkedebiliriz. Birde probiyoriğin yanında 3-4 damlada avivit multivitamin versek zararı olurmu yoksa sıra ilemi vermek lazım bunları

Probiyotikte doz aşımı olmaz merak etmeyin ancak fazla vermenin de lüzumu yok. Probiyotik mucize değildir, sadece bağırsak florasını düzenlemeye, yediklerinden daha verimli fayda sağlamaya yardımcı olur.

Geri