Karadeniz Pet

Diazyme 256 Kullanımı Hakkında

Caner efkanoğlu

Meraklı Üye
Merhaba,

Geçenlerde diazyme 256 siparişi verdim, bugün elime ulaştı. Kullanan arkadaşlar sıvı olarak nasıl ölçülendiriyor ? 1 Suluğa ne kadar koyuyorlar misal. Mamaya katmayı şuanlık düşünmüyorum çünkü mamaya alışık değiller. İnşallah alıştıkları zaman koyacağım.

Şimdiden Teşekkür ederim.

1 litre suya 1 çay kaşığı yeterli olacaktır.

mamaya katmak istemiyorsan.. yeme karıstır.. bazı kuslar yeme karısık oldugunda yemek istemiyor.. bir dene kuslarını..

Abi bu ilaç nedir ne işe yarar bilgi verebilirmisinz ?

Abi bu ilaç nedir ne işe yarar bilgi verebilirmisinz ?
Verimi artırır, Çiğ yem atımını önler, yemden yararlanmayı artırır, sindirim sistemini düzenler. Bağışıklık sistemini güçlendirir, hastalıklardan korur. E. Coli–Salmonella üremesini durdurur. Oluşabilecek stresleri önler, bağışıklık sistemini güçlendirir, zararlı bakterilerin faaliyetlerini engeller, Bağırsak hareketlerini düzenler, bağırsak floransını dengede tutar, kalsiyum ve Fosfor emilimini artırır, İshali azaltır, ölüm oranlarını azaltır. Yeterli mi :)

Verimi artırır, Çiğ yem atımını önler, yemden yararlanmayı artırır, sindirim sistemini düzenler. Bağışıklık sistemini güçlendirir, hastalıklardan korur. E. Coli–Salmonella üremesini durdurur. Oluşabilecek stresleri önler, bağışıklık sistemini güçlendirir, zararlı bakterilerin faaliyetlerini engeller, Bağırsak hareketlerini düzenler, bağırsak floransını dengede tutar, kalsiyum ve Fosfor emilimini artırır, İshali azaltır, ölüm oranlarını azaltır. Yeterli mi :)

vay yok yok yani hocam nerden buluruz fiyatı falan ne kadardır acaba ??? ispinoz türleri içinde uygun mudur ??

Veteriner ilaçları satan yerlerde mevcuttur.

Üzerinde yazana göre o ölçü fazla..
Şu an yanımda değil, eve geçtiğimde bakarım.

1 çay kaşığı silme un 1 gram dır :D

1 tatlı kaşığı 6gram alır yarısı 3 gram :) Tabi tepeleme yapıyorsanız 11 gram bile olabiliyor :D

Son düzenleme:
Tamam da sen 10 kuşluk ölçü yazmışsın. 1gr mı ölçü acaba ?

Yani benim yaptıgım mama tam bir kap dolduruyor o yüzden 1 silme çay kaşığı (1grm) atıyorum oda çok normal daha aşağısı zaten mamada kaybolur gider :D

ayrıca sadece bunu atmıyorum

1 grm bira mayası
1gram elit s ve avit k k

1gram keçi boynuzu felan filan :D

Son düzenleme: