Karadeniz Pet

Dikkat dikkat

skıntı şurada telefonda ve internet ilanında fiyat vermiş,telefondada onaylıyor verdiği fiyatı.yanına gidince olay değişiyor.iş sahtekarlığa varıyor

sözünde durmamızlık onun karekterini gösteriyor.

senol hocam cevızlıde kanarya dernegi var c.tesı gunleri mezat oluyor ve cok uygun muhabbetlerde gelıyor.bence bır ugra derım

ahmed şenin yerini diyorsun değilmi.bazen geliyor bazen gelmiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:51 -->-> Daha önceki mesaj 00:50 --

sözünde durmamızlık onun karekterini gösteriyor.

muratcım bende ona kızıyorum zaten

Hayırlısı olsun. Her şey gönlünüzce olsun inşaallah aradığınız kuşu bulursunuz

evet hocam orasını dıyorum 2 hafta oyceydi sanırım yada 3 hafta 21tl den cok guzel kuşlar vardı

pendikteki yeri güzeldi hemen ayak altı gitmesi kolay.cevizlideki yere daha gitmedim.biraz anlattılar gidişi sıkıntı.bu arada ahmet şen beni iyi tanır.tombalada her hafta en az 2 güvercin alırdım

Pendikteki yer nerdeydi??

Sana ne lazım Okan Abi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:07 -->-> Daha önceki mesaj 02:06 --

pendikteki yeri güzeldi hemen ayak altı gitmesi kolay.cevizlideki yere daha gitmedim.biraz anlattılar gidişi sıkıntı.bu arada ahmet şen beni iyi tanır.tombalada her hafta en az 2 güvercin alırdım

tombala yeri nerdeydi abi ben çok giderdim zamanında :)

Sana ne lazım Okan Abi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:07 -->-> Daha önceki mesaj 02:06 --

tombala yeri nerdeydi abi ben çok giderdim zamanında :)

pendik minibüs duraklarının arka tarafında.oyuncak bisiklet satan yerin yanı.en son karete salonu olmuştu.bana ingiliz kırığı veya çek lazım.renk ise gri veya orjinal yeşil 5 6 7 aylık dişi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:11 -->-> Daha önceki mesaj 02:10 --

https://www.facebook.com/showjumbo?fref=ts öneririm...
dedigin linli bi banada atarmısın

sağol dostum ama tek kuşu yokmuş arkadaşın.çift satıyor

dostum bizde olurundan ucuza istemiyoruz zaten.ama adamlar ederin üzerinde istiyor.tanımadığın adam kuşa 70tl deyip sana 50tl olur diyor.daha önceden tanışıklığımız yok alış veriş yok,bu ne samimiyet.aynı adam petshopa aynı kuşu 15tl ye veriyor.bumudur ederi

tam isabet ne güzel acıklamısınız

sevgili kuş sever arkadaşlar.bu gün başımdan şöyle bir olay geçti.öğlen evden çıktım erkek kuşuma dişi alacaktım,öncesinden kartal'ın yunus bölgesinde bir üretimciyle konuşup,anlaşarak yanına gittim.kendisinin ilanlarında ingiliz kırığı,çek ve hollanda yavrular 30 40 50tl rengine göre değişiyor.benimle konuşmasında böyle konuştuk.epey zahmetli bir yolculuktan sonra üretim haneye gittim,adamda çok kuş var ve çok güzel karşılıyor.şu bahsettiğin hatta internet ilanlarındaki kuşlardan görebilirmiyim dedim.bana içerden irice yerli kuş getirdi.adama daha önceden dedimki bana orjinal yeşil lazım telefonda var demiştin dedim.neyse bunuda geçtik.birkaçtane getirdiği kuşların hiç biri benim yeni aldığım erkeğin yarısı olamaz,peki dedim ne kadar,kuşlar 70tl ama sana 50 olur.bana neden 50tl oluyor babamın oğlumusun dedim.nedemek istiyorsun dedi,sen anladın dedim, ilanla vereceğin kuşlar alakasız dedim ilanda ve telefonda ne fiyat veriyorsun,burada farklı konuşuyorsun dedim ve çıktım.

arkadaşlar piyasada bir sürü bu şekil hareketler yapan üretici var.dikkatli olun çok soru sorun,kuştan anlamayanı anında kazıklamaya çalışıyorlar.bu gün gittiğim üretimci birçok kuş satan sitede ilanı var dikkat edin NUR ÜRETİM

okan usta bu tarz bir uyarıyı paylaştıgın için teşekkürler. bence forumun amacına tam bir hizmet olmuş.

Doğru bir konuya değinmişsin, aynı olay benim başıma da geldi. O tür ilanlar yerine bu sitede işi kar amacı gütmeden hakkıyla yapan arkadaşlar var. Onlar yardımcı olur.

Gecmis olsun okan bey bende küteye takıldım ne demek ?:D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Okan bey merhaba,

vallahi o çatı katından ucuz kurtulmuşsunuz bu caimanın kazık stüdyosu orası

Okan bey bana daha önce özelden mesaj yazmışsınız ben cevaplamıştım ancak gönderdiğim sandığım mesajları sanırım gönderememişim bir bağlantı azizliği

hocam elimde aradığınız kriterlerde kuş olsa size yardımcı olmayı çok isterdim ....

Bilgilendirme için teşekkürler, inşallah yolumuz düşmez, olurda denk gelirse dikkatli oluruz.

Okan Abi istanbulda güvendiğim bir abim var istersen özelden yazarım.

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.