Karadeniz Pet

Dikkat dikkat

Gecmis olsun okan bey bende küteye takıldım ne demek ?:D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bunun altıpatları var şarjörlüsü var hem kuru hemde sıkı olanı var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:34 -->-> Daha önceki mesaj 15:33 --

Okan bey merhaba,

vallahi o çatı katından ucuz kurtulmuşsunuz bu caimanın kazık stüdyosu orası

Okan bey bana daha önce özelden mesaj yazmışsınız ben cevaplamıştım ancak gönderdiğim sandığım mesajları sanırım gönderememişim bir bağlantı azizliği

hocam elimde aradığınız kriterlerde kuş olsa size yardımcı olmayı çok isterdim ....

sağolasın cihat usta.geç oldu ama arayı yinede açmayalım.hatta arada güzel kuşlarının resimlerinide paylaşırsan süper olur.

Artık kuş resimlerini paylaşmayı durdurdum aslında bu nazar olayından çekinmeye başladım birde yayınladığım herkuşu satıyorum zannediliyor onlar satılık değil dediğimdede şaşkınlıklar oluyor :)

arayı tabiiki açmayalım yakınız sonuçta ziyaret etmek isterseniz birgün beklerim illaki kuş almanız gerekmiyor

Artık kuş resimlerini paylaşmayı durdurdum aslında bu nazar olayından çekinmeye başladım birde yayınladığım herkuşu satıyorum zannediliyor onlar satılık değil dediğimdede şaşkınlıklar oluyor :)

arayı tabiiki açmayalım yakınız sonuçta ziyaret etmek isterseniz birgün beklerim illaki kuş almanız gerekmiyor

tabikide gelirim hatta çok teşekkürler ,zaman gelir ticaret zaman gelir muhabbet.bu günki amcada yakınından 15 çift almış,şimdi 70 çift alan kuşu var,heryer pırıl pırıl,kuşlarıda aynen temiz.amcada senin gibi dedi.sadece kuş almaya gelme arada canın sıkılırsa muhabbet etmeyede gel dedi allah razı olsun.amca sadece çekoslacak üretiyor.amcanın elide kocaman bir defter.hangisi nezaman kaç yumurta verdi.hengisi hangisinin yavrusu tek tek yazmış

Cok haklısın Okan Abi. Bilmeyenden ne kadar alırsak kardır diyerek fiyat söylüyorlar. Bu işi hakkıyla yapanlar da var tabiki ama onları bulmak da zor.

Cihan Ustayı ( komşumu) ben de ziyaret edeceğim de bi nasip olmadı :)

pendik minibüs duraklarının arka tarafında.oyuncak bisiklet satan yerin yanı.en son karete salonu olmuştu.bana ingiliz kırığı veya çek lazım.renk ise gri veya orjinal yeşil 5 6 7 aylık dişi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:11 -->-> Daha önceki mesaj 02:10 --

sağol dostum ama tek kuşu yokmuş arkadaşın.çift satıyor

abi elimde bi tane var 10 aylık bi dişi çekoslavak fakat tüyde :) ama sen bulmuşsun hayırlı olsun :D

gecmiş olsun okan abi baya da yol gitmişsin ama sonuç olarak bu güzelim kuşlar için değer.

bu arada daha öncede bir arkadaşın kuşunu alıp kaçmışlardı böyle kendini bilmez insanların isim tel v.s leri için sabit bir konu acıp hepsini orada yazılsa kimsede bu kişilerden alışveriş yapmasın siz nedersiniz en azından www.muhabbetkusu.com.tr üyeleri bu insanlar tarafında kandırılamazlar ;););)

gecmiş olsun okan abi baya da yol gitmişsin ama sonuç olarak bu güzelim kuşlar için değer.

bu arada daha öncede bir arkadaşın kuşunu alıp kaçmışlardı böyle kendini bilmez insanların isim tel v.s leri için sabit bir konu acıp hepsini orada yazılsa kimsede bu kişilerden alışveriş yapmasın siz nedersiniz en azından www.muhabbetkusu.com.tr üyeleri bu insanlar tarafında kandırılamazlar ;););)

aslında fenada olmaz

bu günki amcada yakınından 15 çift almış,şimdi 70 çift alan kuşu var,heryer pırıl pırıl,kuşlarıda aynen temiz.amcada senin gibi dedi.sadece kuş almaya gelme arada canın sıkılırsa muhabbet etmeyede gel dedi allah razı olsun.amca sadece çekoslacak üretiyor.amcanın elide kocaman bir defter.hangisi nezaman kaç yumurta verdi.hengisi hangisinin yavrusu tek tek yazmış

okan abi bu amca gibi bildiğin hem muhabbet edebileceğim hemde alışveriş yapılacak senin önereceğin yerlerin adres tel v.s bana özelden yazarmısın zahmet olmazsa ;)

okan abi bu amca gibi bildiğin hem muhabbet edebileceğim hemde alışveriş yapılacak senin önereceğin yerlerin adres tel v.s bana özelden yazarmısın zahmet olmazsa ;)

tugaycım amcanın açık adresini bilmiyorum.bana yakın ve bildiğim bölge olduğundan tarifle buldum telefonunu verebilirim

bir çok ücretsiz kuş sahiplendiriliyor onlara da dikkatli olmak lazım eve ölü kuş gelirse AAA diye tepki vermeye gerek yok :)