petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

DİKKAT !!! kordonkafes.com sorunlu satıcı hakkında

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve ilkerkılıç tarafından 23 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. ilkerkılıç

Arkadaşlar http://www.kordonkafes.com/ isimli siteden alış veriş yaparken tekrar tekrar düşünün 15 gün önce bir miktar malzeme aldık yarısı geldi yarısı gelmedi 15 gündür bugün yarın bugün yarın diye sallıyordu artık telefonlarımızada çıkmıyor bilginiz olsun aman böyle satıcılara dikkat !!!

2. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    elınde yoksa sallar durur bu satıcıların hepsı aynı.para ıadesını ısteseydın keşke

3. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Bende ordan birsürü alışveriş yaptım. Evet gecikmeler oldu, eksik yada yanlış gönderimlerde oldu. Ama eksiği giderdiler yada kırık bozuk olanı iade aldılar.

4. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    3-5 liraya tenezzül eden bir esnaf. Sahibinden ve sanalpazar da ayrı fiyattan açmıştı. Sahibşnden açtığını sanala aç dediğim de açmadı. Arada 4-5 lira fark vardı. Sahibinden de ucuz yazmış. Üstelik sanal pazar kargoda ve komisyonda baya uygun oluyordu. Bende muhattap olmadım bir daha. Bu benim görüşüm. Yine çok memnun olanlar var. Bu bana böyle denk gelmişti sadece.

5. unsound

unsound New Member

Beğenileri:
    0
    malesef benim içinde iyi bir alışveriş olmadı, uzak durdum. kargo fiyatı ise çok uçuktu.

6. ugur67

ugur67 Member

Beğenileri:
    0
    Ayni durumu bende seba kafeste yasadım bende buradan arkadasları ayni şekilde uyarıyorum. Sipariş bana soz verdikleri tarihten 2 buçuk haftaya yakin bir sure sonra gönderdiler. Ayrica en kötüsü ölçü alip da verdiğim teller verilen ölçülerden büyük geldi ve ne yapacağımı bilemiyorum normalde kafesim hazırdı. Alisverislerinizde daha dikkatli olunuz.

7. Orhan ERGİN

Beğenileri:
    0
    seba kafesten bende alışveriş yaptım.
    yalnız dediğinizin aksine çok memnun kaldım.
    verdiğim ölçüler 1/1 aynı geldi.
    ve gördüğüm ilgi alaka da cabası...

8. burak eser

burak eser New Member

Beğenileri:
    0
    Sanal pazar üzerinden 3 çifthane aldım buradan, yaklaşık 10 gün salladı beni bugün yarın diye, kargo takip numaralarını fake girdi, sonuçta ürünler geldi ve sağlamdı, Satıcı İzmir'de yanlış hatırlamıyorsam 27 tl civarı kargo ücreti ödedim bilginize

9. Emre BİLEN

Beğenileri:
    0
    böyle getirmeme gibi bir durum söz konusuysa alışveriş yapmak kötü olur

10. nurileflef

Böyle şeyleri paylaşmanız çok iyi arkadaşlar bu şekilde diğer insanların yaş tahtaya basmasına engel olduğunuz için çok teşekkürler...

11. Emre BİLEN

Beğenileri:
    0
    Evet katılıyorum nurileflef insanları uyarmış oluyorlar

12. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    bizim insanımız ittirmekten başka birşey bilmiyor

13. akylozan

akylozan Member

Beğenileri:
    5
    O kordonkafesteki kuş kafesleri tek mı satılıyor yok toptan satıs sitesi mi orası

14. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    stok yoksa sipariş almıcaksın.aldıysan hemen 2-3gün içinde kargolayıp göndereceksin.yapamıyosan netten sipariş olayını kapatacaksın.öğrendiğim iyi oldu.bende tel kafes için düşünüyordum.caymazsam şuan aklımda sadece bst kafesten 2katlı pvc kafes var.

15. burak eser

burak eser New Member

Beğenileri:
    0
    Dediğim gibi ürünler geldi tek sorun zaman ve kargo ücretiydi

16. unsal

unsal New Member

Beğenileri:
    0
    kordon kafesten ben de alışveriş yaptım.bir sorun yaşamadım.kargo bedeli de gayet makuldü.fakat arkadaşlar bilginiz olsun netten birşey alırken mümkünse telefonla ulaşıp stok kontrol etmeniz.hepsiburada gibi siteler de bile bu tarz şeyler yaşanıyor.ben de ce de mama alacaktım misal var gözüküyor ama tel açtım yok gelecek dedi.5 liranın hesabını yapması çok doğal sattığı ürünlerin fiyatlarına bakarsanız anlarsınız her aracının kestiği komisyon da farklıdır.50x40 öntel aldım tanesi 5 tl den ben türkiyede daha ucuz satan biryer görmedim misal bunun gibi örnekler çok kordon kafeste. hemen harcamayalım.

17. gezgin42

gezgin42 New Member

Beğenileri:
    0
    sa

kardeşlerim bu yerleri birbirimize anlatalım bu insan lara fırsat vermeyelim güvenilir yerden alalım para kolay kazanılmıyor arkadaşım uyarım için cok sagoltşkrler bol yavrulu muhabbet dolu günler dileğiyle a.e.olun

18. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
  19. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Ben kus piyasasini hic sevmiyorum alicilarida saticilarida kil adam oluyorlar cogu uckagitci bu isi hakkiyla yapan insanlar parmakla anca sayilir

20. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    İnsanlar para göz olmuş

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş