Karadeniz Pet

Dikkat lutino içerir :) biri show başlıyor mu demişti ? :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Maşallah diyerek konuya başlayayım. allahım gönlüme göre veriyor çok şükür. ilk show kuluçkam tek dolu yumurta ve oda şansıma lutino. bu zamana kadar saklı tuttum nazardan kaç kuş kaybettiğimi bilen bilir. umarım kötü gözle bakan olmaz allah herkese daha iyisini versin.

foruma yeni üye olan fatih çevik ustanın bana bir lafı var show işine hızlı girdin artık yeşilleri grileri beğenmezsin diye :)

renk konusunda şanslıyım galiba. Daha yeme düşmedik bu arada MAŞALLAH ı esirgemeyin.fazla uzatmayayım.

işte ilk show yavrum ve ilk lutino showum allah daha iyilerini nasip etsin hepinize ;) yine yeşil bulamadık :)

anne baba

ZLaZ63.jpg

yavru

gkD2d3.jpg

9V3gMk.jpg

7op795.jpg

QR0vDk.jpg

M6boNN.jpg

q4aj65.jpg

P5An89.jpg

XBj9n7.jpg

blakO8.jpg

Son düzenleme:
Maşallah cok güzel sağlıklı bol uretimler olsun

Maşallah maşallah.
Show işine çok hızlı girdin, inşallah devamını da getirsin.
Çok güzel olmuş bu babayiğit:)
Sende iyi renkler çıkacağını biliyordum.
Bereketli üretimler olsun.

Maşallah. Allah gönlünüze göre versin. Tüyü kadar ömrü olsun hayırlı üretimler.

Maşallah maşallah.
Show işine çok hızlı girdin, inşallah devamını da getirsin.
Çok güzel olmuş bu babayiğit:)
Sende iyi renkler çıkacağını biliyordum.
Bereketli üretimler olsun.

sağolasın :) bu sağlıkla yeme düşerse işallah diğerlerini düşünürüz artık :D

Bu yavrunun anne babasının fotosunu yuklememissin
ama ben soyliyim lutino değil. Yavru lutino gelmiş maşallah.
Bir sonraki kuluckada da parçalı gelsin:)

Bu yavrunun anne babasının fotosunu yuklememissin
ama ben soyliyim lutino değil. Yavru lutino gelmiş maşallah.
Bir sonraki kuluckada da parçalı gelsin:)

Yükledim yükledim :) kısmet artık parçalında başkalarından gelir belki :)

Bak şimdi daha iyi oldu, maşallah anne baba da çok iyi.
ama yavru daha onde:)

Maşallah sağlıklı bir şekilde büyümesi dileğiyle. Bu forumda saygı duyduğum insanlardan birisiniz çok sevindim bu yavruyu görünce. Bence bunu satmayın damızlık adayı olarak ayırın :)

Maşallah sağlıklı bir şekilde büyümesi dileğiyle. Bu forumda saygı duyduğum insanlardan birisiniz çok sevindim bu yavruyu görünce. Bence bunu satmayın damızlık adayı olarak ayırın :)

Çok sağol güzel Düşüncelerin için :) ilk göz ağrım satmam tabi hatta 1-2 yavru ve bunu Eylül'e hazırlayacağım Show üretimi için. Kendi yavrularımdan çift kurmak dışardan almaktan daha çok hoşuma gidiyor ve keyif veriyor

Yani şimdiden bu durumda, bu şekilde yavru veriyorlar.
Yumurtaları doldursun renk sıkalasi gibi yavrular gelir:)

Çok sağol güzel Düşüncelerin için :) ilk göz ağrım satmam tabi hatta 1-2 yavru ve bunu Eylül'e hazırlayacağım Show üretimi için. Kendi yavrularımdan çift kurmak dışardan almaktan daha çok hoşuma gidiyor ve keyif veriyor

Inşallah amacınıza ulaşırsınız en doğrusunu yapıyorsunuz.

Yani şimdiden bu durumda, bu şekilde yavru veriyorlar.
Yumurtaları doldursun renk sıkalasi gibi yavrular gelir:)

Hayırlısı bakalım :) görücez beraber.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:21 --

Inşallah amacınıza ulaşırsınız en doğrusunu yapıyorsunuz.

Kırık ve çeklerde de aynı duruma sahibim şu an kendi yavrularım Kuşuçkada çok güzel bu

Maşallah gözü olanın gözü çıksın.
Bu arada anne de pek bi alımlı haa

Maşallah diyerek konuya başlayayım. allahım gönlüme göre veriyor çok şükür. ilk show kuluçkam tek dolu yumurta ve oda şansıma lutino. bu zamana kadar saklı tuttum nazardan kaç kuş kaybettiğimi bilen bilir. umarım kötü gözle bakan olmaz allah herkese daha iyisini versin.

foruma yeni üye olan fatih çevik ustanın bana bir lafı var show işine hızlı girdin artık yeşilleri grileri beğenmezsin diye :)

renk konusunda şanslıyım galiba. Daha yeme düşmedik bu arada MAŞALLAH ı esirgemeyin.fazla uzatmayayım.

işte ilk show yavrum ve ilk lutino showum allah daha iyilerini nasip etsin hepinize ;) yine yeşil bulamadık :)

anne baba

ZLaZ63.jpg

yavru

gkD2d3.jpg

9V3gMk.jpg

7op795.jpg

QR0vDk.jpg

M6boNN.jpg

q4aj65.jpg

P5An89.jpg

XBj9n7.jpg

blakO8.jpg

masallah,ercanım dediğim gibi süprizlerle dolusun,millet gibi yavru yapabilecek normal kuşları birbirine vurmak yerine abuk subuk işler ve renklerle uğraşıyorsun,sonuç ise az ve öz oluyor,inanıyorumki kendi kanların bu piyasada çok konuşulacak.hatta satmak için verdiğin ilana bakıp geçen,özelden şu kadar olurmu diyenler neler kaçırdığının farkında değiller.standart kuşları 30-40tl den satanların elinde senin kuşlardan olsa acaba ne kadar isterlerdi.çok güzel bir yoldasın başarılarının devamını dilerim