Karadeniz Pet

Dikkat lutino içerir :) biri show başlıyor mu demişti ? :)

Teşekkürler herkese :)

Maşallah...

Hey maşallah civciv gibi Güle güle Besle hayrini gör inşaallah usta

Herkese teşekkürler

@ErcanYAŞAR Maşallah. Tüyleri kadar ömrü olsun inşallah. Allah kem gözlerden korusun.

Maşallah diyerek konuya başlayayım. allahım gönlüme göre veriyor çok şükür. ilk show kuluçkam tek dolu yumurta ve oda şansıma lutino. bu zamana kadar saklı tuttum nazardan kaç kuş kaybettiğimi bilen bilir. umarım kötü gözle bakan olmaz allah herkese daha iyisini versin.

foruma yeni üye olan fatih çevik ustanın bana bir lafı var show işine hızlı girdin artık yeşilleri grileri beğenmezsin diye :)

renk konusunda şanslıyım galiba. Daha yeme düşmedik bu arada MAŞALLAH ı esirgemeyin.fazla uzatmayayım.

işte ilk show yavrum ve ilk lutino showum allah daha iyilerini nasip etsin hepinize ;) yine yeşil bulamadık :)

anne baba

ZLaZ63.jpg

yavru

gkD2d3.jpg

9V3gMk.jpg

7op795.jpg

QR0vDk.jpg

M6boNN.jpg

q4aj65.jpg

P5An89.jpg

XBj9n7.jpg

blakO8.jpg
Hahahahah kardeşim bildiğimiz civciv bu ya :)))

Hobici

Geliştikçe fotoğraf bekliyoruz ercan ustaa cinsiyete dikkat etmedim güzel mi yakışıklı mı :)

Cere yakışıklı diyor agresif olması dişi bende kararsız kaldım ama cere pespembe yani şu anda erkek gibi görücez. Hayırlısı ile yeme düşsünde paylaşırım fotoları ara ara

maşallah ercan bey çok güzel bir yavru rabbim tüyü kadar ömür versin

Cere yakışıklı diyor agresif olması dişi bende kararsız kaldım ama cere pespembe yani şu anda erkek gibi görücez. Hayırlısı ile yeme düşsünde paylaşırım fotoları ara ara
2-3 haftaya netleşir. Hayırlısı olsun kardeşim :)