petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dikkat uyarı istek şikayet öneri !!

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve g0rky06 tarafından 17 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Arkadaşlar sitede çok bilgisiz daha önce hiç deneyimi olmayan birçok arkadaş bazı konulara yorumlar yaparak arkadaşları yanlış yönlendiriyorlar.Lütfen bilmediğiniz uygulamadığınız kulakdan dolma sözleri arkadaşlara önermeyiniz. Muhammed bey sitenin geliştirilmesi için baya bir uzun süre sundu bunun bence biran önce yapılmalı ve siteye çeki düzen vermeli ve her kategoriye uygun mod ayarlamalıdır diye düşünüyorum
    saygılar.

2. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    düzensizlik var evet haklısın.çeki düzen gerekiyor.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Sırf mesaj sayısı artsın, diye bilmediği halde yanlış bilgiler ve öneriler içeren yazılar yazanlar var. Bu arkadaşların kendilerine çeki düzen vermesi gerekiyor. Bölümler için özel mod düşünülebilir ancak neye göre kime göre yanlışları düzeltecek. Burada soruları cevaplayan kişiler ya okuduklarını veya tecrübelerini paylaşıyor. Birine göre çözüm yolu olan durum diğeri tarafından kabul görmeyebilir. En önemlisi insanları yanlış yönlendirmek. Ben bu arkadaşlara sesleniyorum: Verdiğiniz fikir ve yol göstermeyle bir canlının hayatıyla oynadığınızı unutmayın. Eğlencenizi başka konularda arayın..

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Paylaşım için teşekkür ederiz öyle kişiler rencide edilmeden uyariliyor illaki gözden kacanlar vardır

5. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Arkadaşlar istenilirse herşey düzeltilebilir. Bu sitenin illaki bir geliri var bunun kaymagını yiyende var bedava peynir yalnızca fare kapanında var .. Ben rahatsızım bu konudan başkaları nasıl bilemem soru soruyorlar yanlıs bılgı alıyorlar satıs ılanı verılıyor yalan yanlış hastalık soruluyor yanlıs tedavi uygulanıyor. Yani aslında gözden kaçan o kadar çok şey varki :)

Sayfayı Paylaş