Karadeniz Pet

dikkatli olalım

yusufkral

Onursal Üye
A2D4pq.jpg

LÜTFEN EN ALTTAKİ AÇIKLAMAYI OKUYUN!

GEZER marka terliklerin altında bariz şekilde arapça MUAHAMMED (s.a.v) yazdığı görüldü. lütfen paylaşalım terlik alırken in...sanların dikkat etmesine vesile olalım. çünkü başımıza taç ettiğimiz Peygamberimizin adı ayaklar altına alınamaz!

DÜZENLEME NOTU: bu paylaşımlar sayesinde gezer firmasının yetkililerinden açıklama geldi.

evet böyle bişeyin olduğunu kabul ettiklerini ancak kendilerinin de farkında olmadıklarını, çünkü terlik tabanlarının yurtdışından geldiğini söyledi.

facebook'ta dolaşan bu paylaşımlar üzerine haberdar olduklarını ve gerekeni yaparak terlik tabanlarının imha edildiğini ve bu durumdan dolayı üzgün olduklarını söylediler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:53 -->-> Daha önceki mesaj 15:57 --

belkin evinde kulanna vardır lütfen bir bakın terliğinize

Son düzenleme:
Forumda küfür etmenin serbest olduğunu bilmiyordum , konu her ne olursa olsun küfür edilmemeli , küfür edenlere bir yaptırım olmasını yöneticilerden bekliyorum...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:45 -->-> Daha önceki mesaj 13:43 --

bu terli yapan çok pıç

Her duruma karşın mesajları saklamakta fayda var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ya boşverin arkadaşlar böyle şeyleri , yok kolayada bi sürü şey demişlerdi , önemli olan bence niyet ALLAH'ta biliyo sonuçta o niyetle alıp giymediğimizi...

Forumda küfür etmenin serbest olduğunu bilmiyordum , konu her ne olursa olsun küfür edilmemeli , küfür edenlere bir yaptırım olmasını yöneticilerden bekliyorum...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:45 -->-> Daha önceki mesaj 13:43 --

Her duruma karşın mesajları saklamakta fayda var.

Evet yasak olabilir ama sende görmezden gel geç veya tatlı bir dille uyarabilirsin. Senin ise yaptığın şikayet etmek olmuş.

ya boşverin arkadaşlar böyle şeyleri , yok kolayada bi sürü şey demişlerdi , önemli olan bence niyet ALLAH'ta biliyo sonuçta o niyetle alıp giymediğimizi...

farkında olmayarak kullanan binlerce insan vardır..bunlardan biride benim.konuyu görünce evdeki terliklere baktım ve aynı terlikten 2 tane bulup yaktım.

tabiki önemli olan niyet ama göre göre,bile bile de giyilmez sadece niyete bağlayıp.

Evet yasak olabilir ama sende görmezden gel geç veya tatlı bir dille uyarabilirsin. Senin ise yaptığın şikayet etmek olmuş.

Doğrudur ama , herkesin forum kurallarına uyması lazım , yöneticilerin görevide uymayanları uyarmak veya banlamak . Ben Ali Kıran Başkesen değilim ki , onları uyarayım .:) Onları uyarmak için zaten kurallar belirtilmiş , forumdaki arkadaşlarında okuması yazması olduğuna göre bunu hatırlatmaya veya görmezden gelmeye gerek yok . Şikayet etmeyip ben uyarsaydım inanın daha farklı bir boyut alırdı olay. :)

farkında olmayarak kullanan binlerce insan vardır..bunlardan biride benim.konuyu görünce evdeki terliklere baktım ve aynı terlikten 2 tane bulup yaktım.

tabiki önemli olan niyet ama göre göre,bile bile de giyilmez sadece niyete bağlayıp.
eee yazıyı görünmeyen bi yere tabanının içine bi yere koysalardı hatta dualar yazıp tabanla terliğin içine yani görünmeyen bi yere koysalar ne olcaktı? saçmalamayın arkadaşlar ya, afedersinizde hani tabiri caizse öküz altında buzağı aramayın.

eee yazıyı görünmeyen bi yere tabanının içine bi yere koysalardı hatta dualar yazıp tabanla terliğin içine yani görünmeyen bi yere koysalar ne olcaktı? saçmalamayın arkadaşlar ya, afedersinizde hani tabiri caizse öküz altında buzağı aramayın.

koya bilir biz görmedimizden haberimiz olmadan giydimiz için sorun olmaz ama bile bile giyersen sorun olur

Şimdi o zaman sizin mantığınıza göre yakmak da günah çöpe atmak da günah . terlikleri dolabın üstündemi saklıcaz. Yapmayın alahaşkına insanlar görmek istedikleri şekli ve yazıyı bulutda da görür çiçeğin deseninde de kola şişesinin üstünde de görür böcekde de. İnsanların işi gücü yok terlik altına yazı basıp sonra da şirketlerin de toplantı odasına geçip'' haaa nasıda giydiriyoz'' diye muhabbet ettiklerini dalga geçtiklerini mi düşünüyorsunuz. Ben de müslümanım elhamdülillah şimdi biri çıkıp da dinsiz demesin. Bende saygılıyım ama biraz mantıklı düşünüp böyle ufak şeylere takılmasak hem ülkemiz hem dinimiz için daha faydalı olmazmı sizce de?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Müslüman her daim uyanık olmalı.su uyur düşman uyumaz.

Şimdi o zaman sizin mantığınıza göre yakmak da günah çöpe atmak da günah . terlikleri dolabın üstündemi saklıcaz. Yapmayın alahaşkına insanlar görmek istedikleri şekli ve yazıyı bulutda da görür çiçeğin deseninde de kola şişesinin üstünde de görür böcekde de. İnsanların işi gücü yok terlik altına yazı basıp sonra da şirketlerin de toplantı odasına geçip'' haaa nasıda giydiriyoz'' diye muhabbet ettiklerini dalga geçtiklerini mi düşünüyorsunuz. Ben de müslümanım elhamdülillah şimdi biri çıkıp da dinsiz demesin. Bende saygılıyım ama biraz mantıklı düşünüp böyle ufak şeylere takılmasak hem ülkemiz hem dinimiz için daha faydalı olmazmı sizce de?

kesinlikle katılıyorum.. iyice şaşırdık ülke olarak.. her yerde illa ki bir yazı arıyoruz..

Müslüman her daim uyanık olmalı.su uyur düşman uyumaz.

Kusura bakmayın meraktan soruyorum sadece. Düşman olarak o üreticinin nasıl bir planı olabilir sizce. İnancımıza göre biz bilmedikten sonra o şekilde giysek günah değil. Yani Türk milletini gizlice günaha sokmaya çalışan bir tarikat olamaz bunu yapan üreticiler. Gizliden terliklerin altına yazı basıp birkaç yıl sonra açıklayıp bizi utandırmayı mı planlıyorlar acaba sinsice.

yahu arkadaşlar nelerle uğraşıyorsunuz firmanın işi gücü yok altına arapça yazılar mı yazacak,daha dün facebookta da halının şekillerinde arapça "Allah" yazıyor almayın evinize sokmayın diye kampanyalar vardı, yahu ne kadar basit düşünüyorsunuz insan gözü her şekli birşeye benzetir..yok salatalıkta arapça şu yazıyor yok kavunun içinde arapça bu yazıyor... ülke olarak tek derdimiz bu mu Allah aşkına ? herkes dinini kendine göre yaşasın,Allahla kendi arasında yaşasın. yeter artık !

Eee.Sizde gevur diye hz. İsa ve ona inanlara sövüyorsunuz.Halbuki o da allahın peygamberi.Onlarda bir dinin mensubu.Nasıl acıyor demi bize yapılınca.Ki yazı benzerliğinden başka bişey değil.Coca Cola nın yazısını sırf beyin yıkamak için ters çevirip 4 takla attırıp millete içmeyin dediniz yıllarca.İçmeyin diyenler aslında daha çok içti.Bırakın bu basit işleri.Milleti dinden soğuttunuz hurafelerle zaten.Merak etmeyin gevurlar böyle boş işlerle uğraşcak kadar salak değil.Adamlar AY a çıkmayı bıraktı MARS a bakıyor biz nelerle uğraşıyoz.