Karadeniz Pet

Dikmen'de Kar Görüntüleri

Murat KARAYILAN

Onursal Üye
dikmene ilk kar düştü gözümüz aydın..... :)

Ankara candır 2003 2010 yılları arası oradaydım hala da gider gelirim arada.. Teşekkürler paylaşım için

Bende tam tersi kışı seviyorum kış gitmesin :) şubatta doğduğum için:)

Demek Şubat'da doğdun hmmm.. Bende 21 Ocak'da doğdum.. Bu durumda sen 21 Ocak'da bana güzel bir hediye alıyorsun ben sonrasında ortadan kayboluyorum sen Şubat'da hediyeni bekle dur kardeşim :p :D

Batıkent'de kar felan yok..

Demek Şubat'da doğdun hmmm.. Bende 21 Ocak'da doğdum.. Bu durumda sen 21 Ocak'da bana güzel bir hediye alıyorsun ben sonrasında ortadan kayboluyorum sen Şubat'da hediyeni bekle dur kardeşim :p :D

hediye köpeğin olsun kardan iyi hediyemi olur:)
Buda dikmenin farkı ilk kar buraya düşer :D

Dikmen vadisinde gezinti de güzel olur şimdi hee..

kar bir başka güzel keşke burada da yağsa kara hasret kaldık :(

hayırlısı olsun murat iki güne kalmaz bizede gelir.sen manzarayı o zaman izle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:42 --

muhammetçim kaçmak sanamı mahsus.bende 27 aralık doğumluyum.anladın sen onu.gönder gelsin,sonra bekle

Off ben daha hayatımda kar yağarken canlı olarak gormedim. Aslında sadece fotoğraflarda görüyorum. Mersin e de yağsa keşke.

şuan dikmen, konyayolu felç durumda eve zor attım kendimi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:10 --

kar bir başka güzel keşke burada da yağsa kara hasret kaldık :(

kar yağınca ben evde duramıyorum.....:D

20senede bir mersinede kar yağar:) çukurova yöresinde yazın parayla kar alır pekmezle karıştırır yeriz

mobilden

abi adanada yaşıyorum ben adanaya en son kar yağdığında ben dünyada bile yoktum :/

valla hava öyle bir soğudu ki her yer buza döndü.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

pazartesi inşallah okullar tatil olur... :):D

Duranettin abi Doğu'da birine parayla kar al desen sana güler ama Çukurova'da olunca normal oluyor :)

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(