Karadeniz Pet

Dinlendirme amaçlı yumurtaları altından alıyorum sorun cıkarmı?

unloser

Yeni Üye
İlk yavrular düşmeden ikinciyi yumurtladı bu seferde ikinci yavrular düşmeden üçüncüyü yumurtladı ocakdan beri damızlık gibi kuluçkadan dinlenmesi için yumurtaları alıyorum son yavrularıda yuvadan atsın 3 4 ay yuvalık takmayacam yumurtayı almam sıkıntı yaparmı 2 yumurta aldım dahada gelıcek gibi

Yumurtaları kontrol ettinizmi ? başka çift varsa kuluçkada olan onların altına kaydırın. Bu arada kuşları merak ettim, fotoğraf atarmısınız ? Böylesine damızlık kuş her yerde bulunmaz.

Yumurtaları kontrol ettinizmi ? başka çift varsa kuluçkada olan onların altına kaydırın. Bu arada kuşları merak ettim, fotoğraf atarmısınız ? Böylesine damızlık kuş her yerde bulunmaz.
damızlık değil ya kendi elimde büyüttüğüm dişi yumurtalar %90 doludur ama fazla yoruldu biraz salıcam uçsun dolansın
yuvada bunların harici 2 yavru daha var 25 ile 29 4 ayda 7 yavru 1 tanesi beslenemediği için öldü
IMAG0010.jpg IMAG0221[1].jpg

Hocam eğer başka takım varsa ona kaydırma yapın yumurtaları yoksa da hayırlısi olsun artık

Sattığın yavrular ile hemen bir çuval yem al ben öyle yaptım şuan rahatız o konuda 11 tane oldu bizimkiler de :)