petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dinlendirme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Necib Karabulut tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    6
    Arkadaşlar çiftim ilk iki kuluçkasını yaptı dinlendirmek istiyorum ama daha yavrular atlamadan bir daha yumurtlarlar diye korkuyorum. İlk kuluçkada öyle yaptılar da. Ne yapmalıyım ?
    Bir de dinlendirmede kuşlar ayrı iki kafeste mi yoksa tek bir kafeste mi durmaları daha iyidir?

Dinlendirmede kuşların yanında, aynı kafeste yavruları da olsa bir sorun olur mu ? Çiftleşmek isterler mi ya da birbirlerinden kıskanırlar mı?

2. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Dişinin hepsine bakabileceğini düşünüyorsanız erkeği ayırabilirsiniz bir süre.

3. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    6
    Teşekkürler daha başka sorularım da vardı yardımcı olabilecek misiniz?

4. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Dişiyi ayirin Erkek baksin yavrulara.Yavrular yeme düşüncede yine 2 hafta kadar ayri kafeslerde kalsinlar ki birbirlerini ozlesinler.

E2281TK cihazımdan gönderildi

Sayfayı Paylaş