petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dinlendirmek için yumurtayı altından almak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tr0xt tarafından 2 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. tr0xt

tr0xt New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşlarımın yavrularını ayırdım tekrar kuluçkaya yatacaktı dinlenme amaçlı altından yumurtaları aldım fakat hala yumurtluyor erkekle dişiyi ayırdım fakat bu seferde erkek her gördüğü yere yem kusuyor çiftleşmek istiyor dişinin altından 7. yumurtayı aldım hala yumurtlayacak gibi ne yapmam gerekiyor artık 1 2 ay dinlendirmeyi planlıyorum sizce ne yapmalıyım sürekli yumurtlayacak mı bu dişi

2. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Bir müddet sonra yumurtlamaz ama bi daha böyle durumda karşılaşmamanız için yavrular tüylendiğinde dişiyi kafesten alın erkek baksın yavrulara.

3. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    7kere yumurtlamis dinlenecek hali kalmamis zaten :)

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yumurtlamadan ziyada kuluçkaya yatması daha çok yorar dişiyi. Keşke anneyi ayırsaydın ama sorun yok şu an daha yumurtlamaz fazla.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Aynı benim durum günlük tavuk yumurtası gibi topluyorum 20 ye yaklaştı ayirdim çiftleri keşke yakın birileri olsa boş yumurta alan versem onlara

6. memoo

memoo New Member

Beğenileri:
    0
    Siz yumurtlamasından bende yumurtlamamasından sıkıldım maşallah diyim :)

7. tr0xt

tr0xt New Member

Beğenileri:
    0
    Hepinize Yazdığınız için teşekkür ederim eğer yöntemim doğruysa problem yok Dişi kafeste kaldı erkek yavrularla beraber başka kafeste folluğu çıkardım zaten Dişi aşırı yağlandı erkek Yediğini küsüyordu rejim uygulayacam uçurmam gerek tekrar sağolun

Sayfayı Paylaş