Karadeniz Pet

disari cikaricam

• Konbuyu başlatan hure44
  • Başlangıç tarihi
H

hure44

Guest
Arkadaslar mavisi ilk defa odaya salacagim saldigim zaman muhtemelen elime gelmiyecek geri nasil kafese sokacagim? Simdiden tesekurler

Elinle yakalayacan yakalayamazsan kafesi yanına götür yine olmadı kuşun üstüne tül at oyle yakala

Parmağını önüne koy o zaman. Gelmese dediğim gibi üstüne tül gibi bişey at yakala yoksa bekle orada kalsın günlece

Kesinlikle eline alma .Kafesin tabanını çıkarıp üstüne koyup yakalabilirsin.

Sülo yavaş tül atılırmı üzerine .:)

Kardeş bana sorarsan akşam çıkar. Yakalayamassan ışığı kaparsın senin için daha iyi olur çabuk gelir eline ;)

Bende ilk kuşumu ilk saldığım zaman öyle yapmıştım sultan papağanıydı ve çıplak elimlen kolayca yakalaya bildim tül örtü vb. atınca korka bilir ama ışık kapalıyken ne olduğunu anlamaz hızlı davranırsan amaaa dikkatli ol kuş uçmaya kalkarsa hemen ışığı aç biyerlere çarpmasın sakatlık olmasada ondakide bi can :)

içeri koyacağın zaman önce 1-2 kere parmağını tünek gibi uzat, olmadı 1-2 saat bekle, eline yem koy acıkınca gelir.

Kafesin kapağını açık tut. Kafesleri en sevdikleri yer oluyor direk oraya konar zaten.

içeri koyacağın zaman önce 1-2 kere parmağını tünek gibi uzat, olmadı 1-2 saat bekle, eline yem koy acıkınca gelir. Oda olmadı artık arkadaşların dediği gibi akşam ışığı kapatıp alırsın.

kafesi yanına tutabilirsin, tahta tünek üzerine almaya calısabilirsin

dün akşam bende saldım odada 1-2 defa turladı sonra kafesinin üstüne kondu ve kendisi kafesinin içine girdi sen kuşu kafesin yanına koy kendisi giriyor

hocam içeri koyacağın zaman kafesin kapılarını aç yarım saat bekle.gelmezse parmağını uzat konmassa ışığı kapatıp dene o da olmazsa tül at üstüne. ama tülü atarken dikkat et yere çakılmasın :) eline almanı tavsiye etmem..

Geri