Karadeniz Pet

Dışarıda gezinirken buldum :)

Taner ALTIN

Emektar Üye
Arkadaşlar dün sabah saat 6 civarı arkadaşla gezinirken bu kuşu buldum yola doğru uçtu araba geliyodu ordan uçtu arkadaşıma kondu bende ordan yakaladım onu :D ölmesin diye çok açtı belliydi zaten çok güzel sağlıklı bir kuş çok güzel uçuyor yem su yiyor kuşlarımla sürekli iletişimde (bende normalde 2 kuş daha var şimdi 3 oldu :) ) ve kuş konuşuyor babacım babacım diyor çok güzel ötüyor kuşun yaşı ve cinsi hakkında görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.(bence 8 aylık erkek ve yerli bir erkek )
1yz355.jpg
rQParP.jpg
PqXA98.jpg

kuş erkek 8 aylıktan daha büyük 1 yaşına girecek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:29 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

eş almanızı öneririm

kuş erkek 8 aylıktan daha büyük 1 yaşına girecek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:29 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

eş almanızı öneririm

eş almayı düşünmüyorum kendime alıştırıp oyuncu bir kuş yapmak istiyorum 4 kuş çok olur evim için çok ses olur babamın buna müsaade edeceğini pek sanmıyorum eş alma olasılığım çok düşük :)

bu kuşlar çabuk alışır diye biliyorum ve tüyde

Çok güzel kuş iyiki size denk gelmiş de araba falan ezmemiş. Bence de erkek.

Son düzenleme:
aynen kuş tüyde zaten biraz halsiz tüyde olduğu için başka bir problemi yok şimdilik iyi ki de ezmedi araba iyiki de kondu arkadaşımın koluna :D çok sevdim keratayı

Kuş erkek yerli değil ama ingiliz çek gibi duruyor Güle güle besleyin

Cok guzel ve sansli bir kus..
Belliki emekle sevgiyle beslenmis.. bakan kisiler ne kadar uzgundur..
4 sene once bizim balkona konmustu böyle bir kus.. cok evcil ve cok fazla konusuyordu.. sorduk sorusturduk sonra birinin apartman kapilarina kayip kus ilan yapistirdigini duyduk sokak sokak dolasip o ilanlardan birini bulup aradik geldiler.. o anne kizin sevincini asla unutamam..
Umarim buyudugu yerdeki sevgiyle beslersiniz..

Aynur Hanim çok güzel paylaşım size teşekkür ederiz

Cok guzel ve sansli bir kus..
Belliki emekle sevgiyle beslenmis.. bakan kisiler ne kadar uzgundur..
4 sene once bizim balkona konmustu böyle bir kus.. cok evcil ve cok fazla konusuyordu.. sorduk sorusturduk sonra birinin apartman kapilarina kayip kus ilan yapistirdigini duyduk sokak sokak dolasip o ilanlardan birini bulup aradik geldiler.. o anne kizin sevincini asla unutamam..
Umarim buyudugu yerdeki sevgiyle beslersiniz..

bende yakaladığım gibi etrafa bakındım baya bakındım dedim belki biri arkasından gelir yakalamak için etraftaki evlere baktım kafes falan var mı diye hiçbiryerde tık yoktu bende aldım eve getirdim keratayı :D gün geçtikçe birazdaha yakınlaşıyor bana karşı biraz ürkek ama olsun demin elimden yem yedi şuan ise konuşuyor kafa sallıyor kur yapıyor mutlu kerata :D inşallah daha çok alışacak bana :)

merhabalar öncelikle çok güzel bir kuş ama yerli değil ingiliz kırığı gibi geldi bana, ayrıca çok sağlıklı duruyor güle güle besleyin.

Masallah Güle güle besleyin

bütün görüşler ve yorumlar için teşekkür ederim evet sonradan bana da öyle geldi ve dediğiniz gibi çok sağlıklı gerçekten maşallah hareketlide bir kuş :D

Geri