petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi alımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KORDON tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    5 aylık erkek kuşuma satıcı 2 aylık dişi önerdi. Elinde o vardı. Bende biraz küçük olsun istiyorum. Min küçük kaç aylık almalıyım? Renk olarak bu kuşun aynısı. Onun seçmesi tabi ki önemli fakat benim içinde önemli. İkimizin isteği olmalı. Hangi rengi tercih etmeliyim?

2. izmirli35

izmirli35 New Member

Beğenileri:
    0
    bence kuşunuz şeçsin ilerde zamnla uğraşmassınız eş tutmuyolar diye biton insan var kuşlarım es tutmadı diyolar kafanız rahat olur hiç çooktan

3. nazım yiğit karaoğlu

0-6 ay arası bir dişi al anlaşacakalrını düşünüyorum yavru olduklarından eş olurlar. senin göz zevkine hitap eden renkdeki kuşu al hoşuna gideni

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Onun açısından sıkıntı olacağını sanmıyorum. Hangi dişiyi görürse görsün öpüşme, kasıma var. Onun için dişi olsun yeter. Nasıl bir kuş anlamadım. İkimizinde istediği bir kuşu almayı düşünüyorum.

5. maviş4407

3 4 aylık Al Salmaya koy hangisi secerse onu al :D

6. İbrahim ÇİÇEK

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş