Karadeniz Pet

Dişi almalımıyım

iviv

Yeni Üye
Arkadslar yavru 3aylık bi erkek kuş var fakat kuş çok durgun yanına bi dişi dahamı alsam fakat yavru işlerini hiç bilmiyorum ve uğraşanamda sizce ne yapmalıyım?

Kafes içine güzel bir oyuncak al..

11614841979069711154.jpg

Kafesin içinde bi tane salıncağı var plastik hiç oynamıyor bunu alsam oynarmı acaba

Dengede duramayıp korktuysa salıncağa henüz güvenemiyor olabilir. Sen yeteri kadar ilgileniyor musun peki?

Yani herşeyini temizliyorum arada yanına gelip cicickuş diyorum bakıyor öylece kuş sesi açmıştım baya bi çoşmustu üzülmüştüm

Acaba diyorrum yanına farklı tür kuşmu alsam kanarya felan

Son düzenleme:
Yok ya alacaksan mubiş almalısın. Dışarı falan çıkarmaktan parmağa omza alma konuşturma çalışmaları yaprçtırmaktan bahsediyorum. Bir de kuşunun fotosunu paylaşabilir misin daha önce paylaşmadın galiba.

Bence de meryem hanim hakli. eğer ilgileniyosan kendin ilgilen ele aliştirmaya caliş.eger zaman ayiramiyosan yanina arkadas-eş al. Yoksa alistirmak istiyosan, cift alistirmak cok zor olur senin icin

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuş sana sen ona bakışıp duruyor musunuz sadece? :) :)

Teşekkürler hepinixe arksdaslar levent abinin attıgı oyuncaktan alıp daha çok ilgi göstermeye çalışayım

Arkadaşlar kuşum hiç uyumuyor oturma odasında duruyor oda gece 1e kadar ışık felan yandığı için sürekli yan odaya taşıyıp ordan oturma odasına götürüyorum üstüne bi örtü atıp ordamı bıraksam diyorum lakin babam cogunlukla odada horluyor napayım bi akıl verşn

Hayır, bence bırakma seste de uyumuyorlar. Sürekli taşıması sıkıntı oluyordur, kuşa da yazık ama uyuyamaz gece. Saat on civarı üstünü koyu renk ince bir örtüyle örtüp yan odaya taşıyabilirsin.kafesin ön yüzü açık kalsın.

Aynen ya mecbur taşıcaz üstteki sorunu görmedim kb aynen öyle bakışıp duruyoz çok uysal hiç korkmuyor

Geri