Karadeniz Pet

Dişi bir haftadır sürekli yuvalığa giriyor, yumurta var mıdır ? RESİMLİ

Bahadır Han

Yeni Üye
GÜNCELLEME 09.11.14

Maşallah deyin lütfen, kuşumuzun ilk yumurtası geldi; tabi inşallah doludur.

Dişi bir haftadır yuvalığa çok sık girmeye başladı. 2-3 gündür çıkartmıyordum kafesten bugün dişiyi çıkarttım ve uçamadı hemen yere kondu tekrar kafese koydum. Erkekle çiftleştiklerini de görüyorum ara sıra. Ne dersiniz yumurta var mıdır dişide ?

Son düzenleme:
Kuşunuzu dışarı çıkarmayın yumurta var ise zararı olur. Maşaallah

bir kere çıkarttım iki metre kadar uçup kondu yere hemen koydum kafese tekrar, uçamıyor zaten

Bencede çıkarmayın

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çıkartmayın yuvalığa giriyorsa yumurta olabilir.

Kuyruk düşük yumurta var !

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

hemde dişiniz kızışmış gagası kahverengi kesin yumurta diyorum yuvalığa ilgisi varsa ve bir yerleri kemiyorsa haftaya yumurtalarınıza kavuşursunuz :)

1 haftaya çıkar varsa eğer

Son düzenleme:
Yuvalığın içine kum dökmem yeterli mi ne kadar dökmem lazım?

Yumurta olma olasılığı yüksek. Kuşları dışarı salmayın 1 hafta 10 gün fazla kurcalamayın kuşları

Tabana az dökmeniz yeterli yumurtalar gömülecek kadar dökmeyin

Maşallah deyin lütfen, kuşumuzun ilk yumurtası geldi; tabi inşallah doludur.

Maşallah Bahadır bey bişey soracam kuşunuz çiftleşmeden ilk gördüğünüzden çiftleşirken kaç gün sonra yumurtladı

İlk çiftleşmeyi götdüğününüzden sonra mı 1 hafta son çiftleşmeyi gördüğünüzden sonra mı 1 hafta acaba

maşalalh inşallah doludur ilk kuluçkada fazla birşey bekleme boş cıkınca sitires yapma erkek kısırdır diye ben ilk zamanlar öle yapmıştım çünkü sonrakiler dolu oldu :):)

evet erkek teçrubesiz oludundan boş oluyor genelde

Bir aydır falan ara ara çiftleşiyorlar ama son bir hafta çok sıklaştı

Geri