Karadeniz Pet

dişi büyük çiftleşmede sorun olurmu?

ömer aktan

Yeni Üye
dişinin bileziği kırmızı sanırım iki yaşında ve erkeğin bileziği siyah oda sanırım bir yaşından büyük.dişi büyük olduğu için alışmalarında ve çiftleşmelerinde sıkıntı olurmu?birde dişiyi elime aldığımda erkeğe göre çok iri buda bir sıkıntı olurmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:10 --

MY6Lj1.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:11 --

lYkvng.jpg

bendede aynı sorunvar dişi büyük erkek küçük acaba sorun olurmu

vallaha pek cevap yazan olmuyor forumda ama inşallah bir yardım eden çıkar

kendi seçtiyse sorun olmaz ama kafanıza göre aldıysanız sorun oluyo dişi kendinden büyük erkek olsun ister cocuklarıda öyle olsun diye bu içgüdüyle yaklaşır genelde

valla ben secdim ama cok iyi anlaşıyorlar öpüşüyorlar ötüşüyorlar inş bi sorun cıkmaz

aslında çoğu anlaşıyor sadece zaman alıyor sanırım kimisi erken kimisi üç dört ay sürüyor anladığım kadarıyla şimdiye kadar.dişi büyük erkeğin iki katı gibi acaba bu sorun olurmu?

Muhabbet kuşlarında yerli erkek ile Jumbo dişinin çiftleştigini görebilirsiniz. Buda demek oluyorki kalıbı çiftleşmesine engel degildir.

Lakin yaş konusuna gelince kuşunuzun takdiridir ama çiftleşmeleri için bir hayli bekleyebilirsiniz. Kesin olmamakla beraber hemende çiftleşebilirler. Tereddütlü bir durum .

anladım tşkler kısmet artık demeli ve beklemeliyiz.inşallah yavru alabilirim

kuşlarınızın yakın çekim baş kısımlarını atabilirseniz yaşları konusunda detay kazanabilirsiniz. Birçok kişi bilezik konusunda degişik tavırlar sergileyebiliyor. 3 yaşında kuşu bilezik takıp 8 aylık diye satabiliyor mesela. ;)

anladım hocam kuşlar diğer evde yarın çeker fotograflarını koyarım

Geri