Karadeniz Pet

Dişi büyük erkek küçük

Necdet ESEN

Paylaşımcı Üye
selamlar elimdeki çifti daha yeni birbirlerine ısındırdım ve eş tuttular ancak dişi jumbo erkek çek
Sıkıntı olur mu ne dersiniz büyüklük açısından bu konuda tecrübesi olan var mıdır

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    1,022.5 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:
Pek tecrubem yok fakat niye sorun olsun jumbo kırıkları nasıl oluşuyor o zaman? :)

Benim dişi de erkekten büyük hatta çıkan yavrular bile 30 günlükken babadan daha büyük görünüyorlar. Sorun olacağını hiç sanmıyorum. Aşk varsa gerisi teferruat :)

Erkek baskın gelirse bir sıkıntı olmaz

normal şartlarda irilik olarak erkeğin mutlak daha büyük olması lazım. bunun sebebi; dişiye baskınlık kurması lazım yusuf beyin söyledi gibi. Oda tamamen karakter yapısıdır karşısında kendisinden büyük bir kuş varken bu özgüven kırılabiliyor erkeğiniz bu öz güvene sahip sert bir kuş ise hiç bir sorun olmaz her iki kuşta hazır olduğunda eş tuttukları zaman çiftleşirler

normal şartlarda irilik olarak erkeğin mutlak daha büyük olması lazım. bunun sebebi; dişiye baskınlık kurması lazım yusuf beyin söyledi gibi. Oda tamamen karakter yapısıdır karşısında kendisinden büyük bir kuş varken bu özgüven kırılabiliyor erkeğiniz bu öz güvene sahip sert bir kuş ise hiç bir sorun olmaz her iki kuşta hazır olduğunda eş tuttukları zaman çiftleşirler
erkek daha 6 aylık dişi de 5 aylık
erkek çok azgın bu aralar tellere halleniyor
dün akşam jumbo dişiye yem kusarken gördüm
dişi yanından kovalamıyordu baskınlık kısmını ilerleyen zamanlarda göreceğiz o zaman

Uretici bir abimde disi jumbo erkek cek cift vardi durmadan kulucka yapiyodu disi guzel bir disiydi baska hic bir erkekle es tutmamis o erkekle uyumluydular anlasabiliyolarsa sorun yok es olmazlarsa jumbo bi erkek alin daha iri guzel yavrular alirsiniz

Bu arada kafes hagen vision değil mi?

Geri