petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi çiftleşmek için küçük mü?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve paşamaviş tarafından 16 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. paşamaviş

paşamaviş New Member

Beğenileri:
    0
    bende yaklaşık 2 senedir bir erkek muhabbet kuşu var,gayet konuşkan,yerinde durmayan,kafes dışında sürekli uçar pozisyonda kısaca neşeli.ben bugün dişi bir muhabbet kuşu aldım,küçük gibi geldi bana fakat pet shop sahibi çiftleşebilecek yaşta olduğunu söyledi.Önce erkeğin fotoğraflarını atayım,sonra dişinikileri.sizce dişi çiftleşebilcek yaşta mi?IMG-20160916-WA0011.jpegIMG-20160916-WA0013.jpeg ŞİMDİ DE YENİ ALDIĞIM DİŞİYİ ATIYORUM
    P_20160916_194643.jpg
    IMG-20160916-WA0009.jpeg

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    dısı olgun cıflesmeye hazır kızgın delı havuc mamasıyla kızgınlıgını artırabılırsın kafese boydan boya sabıt tunek koy kolay gelsın

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Ergen bir dişi. Kafesin içindeki oyuncağı kaldırın bence, çok daraltmış kafesi ayrıca üretim yapılacak kafeslerde oyuncak olmaması daha uygun olur.

4. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    Tahta tünek kullanmalısın iki tane yeterli ve hiç oynamamalı. Dişi kuşu da çek cinsi alsan daha iyi olurdu aslında ama yine de olgun dişi. Ortama alışmalı ama önce

Sayfayı Paylaş